Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Kensington K97503WW tabletcover is speciaal ontwikkeld om jouw Surface Pro te beschermen tegen zware stoten en valpartijen. Deze hardcase voldoet aan de strenge militaire standaard MIL-STD-810H, wat betekent dat hij valtests en vuil- en vloeistofverontreiniging doorstaat. Zo blijft jouw apparaat veilig, ook in de meest uitdagende situaties.
Deze tabletcover is gemaakt van kunststof met maar liefst 43% post-consumer gerecycled materiaal, waarmee je ook nog eens een milieubewuste keuze maakt. Het slanke, lichte ontwerp maakt het gemakkelijk om de cover overal mee naartoe te nemen, zonder dat je extra gewicht of bulk hoeft te dragen.
Ontwikkeld in samenwerking met Microsoft, is deze cover precies afgestemd op de vorm en functies van de Surface Pro. Dankzij nauwkeurige uitsparingen heb je onbelemmerde toegang tot alle poorten en blijft de warmteafvoer optimaal, zodat je apparaat nooit oververhit raakt. De zelfinstelbare handlus geeft je een stevige grip, terwijl een stretchband je toetsenbord veilig op zijn plek houdt.
De afneembare penhouder is geschikt voor Surface en andere compatible pennen, zodat je deze altijd bij de hand hebt. De handlus kan automatisch worden opgeborgen, waardoor je apparaat plat kan liggen zonder in te leveren op stabiliteit. Wil je nog meer veiligheid? Combineer deze cover met een Kensington kabelslot (apart verkrijgbaar) om diefstal tegen te gaan. Ook is er een Kensington zichtbeschermingsfilter beschikbaar om je privacy te beschermen.
๐ผ๐
Bescherm je Surface Pro nu met deze duurzame en robuuste tabletcover van Kensington. Bestel vandaag nog en ervaar het verschil!
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Ontwerp | Effen kleur |
| Hardcase of softcase | Hardcase |
| Verpakking hoogte | 24 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| Fabrikant Adres | 2 Rue du Chรชne Hรชleuc - 56910 Carentoir |
| Elektronisch adres fabrikant | info@guillemot.com |
| Fabrikant Naam | GUILLEMOT CORPORATION SA |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale schermformaat | 13 Inch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | K97503WW |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product hoogte | 17.5 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product gewicht | 177.8 kg |
| Product breedte | 218.9 cm |
| Mate van bescherming | Zware stoten |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsgewicht | 247 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x |
| Verpakking breedte | 240 mm |
Kensington is dรฉ specialist in innovatieve accessoires en oplossingen voor kantoor en thuiswerken. Het merk biedt alles van laptopstandaarden en ergonomische hulpmiddelen tot beveiligingsoplossingen en dockingstations. Met Kensington optimaliseer je jouw werkplek en verhoog je productiviteit, zonder in te leveren op comfort of duurzaamheid.
Kensington werkt aan duurzame innovaties door producten te ontwerpen met een lange levensduur en het gebruik van recyclebare materialen. Het merk minimaliseert verpakkingsafval en streeft naar energiezuinige productieprocessen. Zo draag je met Kensington niet alleen bij aan je werkcomfort, maar ook aan een groenere toekomst.
Wil jij jouw werkplek efficiรซnter en comfortabeler maken met duurzame accessoires? Bekijk ons assortiment Kensington-producten en ontdek hoe Kensington jouw werkervaring naar een hoger niveau tilt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie