Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Heb je een schuurklus? Dan is deze vlakschuurmachine van Makita jouw beste vriend. Dankzij de hoekige punt van de schuurzool schuur je moeiteloos in de kleinste hoeken en krappe ruimtes. Zo maak je elk oppervlak strak en glad, zonder gedoe.
Deze Makita vlakschuurmachine is onderdeel van het TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod en wordt erkend door Inspectie SZW. Met de verbeterde stofafzuiging en een stofdichte rubberen bescherming over de schakelaar houd je de machine schoon en je werkplek vrij van stof. Minder rommel, minder zorgen!
De machine is voorzien van een extra contragewicht voor minder trillingen en een stillere werking. Met 200 Watt motorvermogen en een slijtagevrije motor ben je verzekerd van duurzame kracht. De ergonomische vormgeving en softgrip zorgen voor optimale controle en comfort tijdens het schuren, zodat jij langer door kunt zonder vermoeid te raken.
De verbeterde steunen van de schuurzool maken de machine extra robuust. Dankzij het klittenbandsysteem wissel je snel en gemakkelijk van schuurpapier. Met een snoerlengte van 2 meter heb je voldoende bewegingsvrijheid tijdens het werken.
Koop je deze Makita vlakschuurmachine, dan krijg je 3 jaar garantie. Zowel particulieren als professionals kunnen hun aankoop registreren op www.makita.nl/garantie. Zo werk je altijd met vertrouwen.
đ ď¸â¨
Waar wacht je nog op? Bestel de Makita BO4565K vlakschuurmachine en maak je schuurklussen een stuk makkelijker!
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 0 mAh |
| Accu-platform | Geen accu-platform |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Inclusief koffer | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Constant toerental bij belasting | Nee |
| Snoerlengte | 2 m |
| Diameter draaicirkel | 1.5 mm |
| Stofafzuigingsysteem meegeleverd | Ja |
| Stofafzuiging | Ja |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 184 mm |
| Inclusief oplader | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 425 mm |
| Zoollengte | 1 mm |
| Fabrikant Naam | Makita |
| Max. toerental | 28000 r/min |
| Mini formaat schuurmachine | Nee |
| Model | BO4565K |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BO4565K |
| Aantal hulpstukken | 3 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal meegeleverde schuurvellen | 0 |
| Aantal schuurbewegingen | 28000 r/min |
| Vermogen | 200 W |
| Voedingstype | Netstroom |
| Product hoogte | 20 cm |
| Producttaal | Nederlands |
| Product lengte | 11.20 cm |
| Product gewicht | 1.20 kg |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Snelwisselsysteem | Ja |
| Toerentalinstelling | Nee |
| Schuurmachine geschikt voor | Kozijnen, Houten vloeren, Grote vlakke delen, Trap, Hoeken en randen, Muren, Deuren |
| Schuurpapierbevestiging | Klittenband bevestiging |
| Vorm zool | Rechthoek |
| Geluidsniveau | 81 dB |
| Trillingsdempingssysteem | Ja |
| Voltage | 230 V |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 3.24 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Makita BO4565 Vlakschuurmachine 1.5mm 200W 1 stuks Stofbox + papieren stofzak |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Zoolbreedte | 1 mm |
| Met handpalm | Ja |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie