Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Technische gegevens
| As diameter | 20 mm |
| Diameter zaagblad | 165 mm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking hoogte | 12 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
| Fabrikant Adres | Park Forum 1101 5657HK Eindhoven |
| Elektronisch adres fabrikant | info@makita.nl |
| Fabrikant Naam | Makita Nederland B.V. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B-33685 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal tanden | 4 |
| Product gewicht | 300 g |
| Geschikt voor zaagobject | Hout, Laminaat, Multiplex, MDF |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsgewicht | 294 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Makita B-33685 Cirkelzaagblad voor Vezelcementplaat | Specialized | Ø 165mm Asgat 20mm 4T |
| Verpakking breedte | 173 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie