Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Het Makita B-40543 zaagblad is speciaal ontworpen voor het zagen van non-ferro metalen zoals aluminium en messing, maar ook voor zacht staal, gietijzer en roestvast staal (RVS). Hierdoor is het zaagblad zeer geschikt voor verschillende toepassingen in metaalbewerking en constructie.
Dit zaagblad heeft een lengte van 835 mm en een breedte van 13 mm, met een dikte van 0,5 mm. De tandafstand bedraagt 1,8 mm, wat zorgt voor een precieze en efficiënte zaagsnede. Het blad kan staalplaten en profielen zagen met een dikte van 4 tot 6 mm, evenals RVS en non-ferro metalen binnen dezelfde dikte range.
Het zaagblad wordt geleverd in een verpakking van 5 stuks, zodat je altijd een reserve hebt bij intensief gebruik. De verpakking is compact en stevig, met een gewicht van 0,82 kg en afmetingen van 31 cm lang, 21 cm breed en 2 cm hoog.
🛠️🔧
| Zaagbladlengte | 0 mm |
| Zaagbladbreedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 324 mm |
| Fabrikant Adres | Makita Europe N.V.,Jan-Baptist Vinkstraat 2,3070 Kortenberg,Belgien |
| Elektronisch adres fabrikant | MEH@makita.eu |
| Fabrikant Naam | Makita Europe N.V. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor zaagobject | Aluminium, Hout, Kunststof, Metaal, PVC, Glas |
| Verpakkingsgewicht | 0.82 kg |
| Verpakking breedte | 208 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie