Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Ce jeu de mixte de lames de haute qualité MAKITA comprend : 2 lames S-express B-05044, 4 lames flexibles 228 mm pour métal (2 pour 3 à 8 mm et 2 pour 1,5 à 4 mm). Ce pack répond à toutes les utilisations.
Par ailleurs les lames sont fabriquées en acier haute qualité, ce qui lui permet de résister à l'usure et à la corrosion. De plus, les lames de scie sont polyvalentes et peuvent être utilisées pour couper une variété de matériaux tels que le bois, le métal et le plastique. Les lames de scie sont compatibles avec une grande variété de scies MAKITA, ce qui les rend très polyvalentes et pratiques à utiliser.
Pour finir, le jeu de lames Makita B-44448 est un ensemble polyvalent et pratique de lames de scie de qualité supérieure, conçu pour s'adapter à une variété de scies Makita. Les lames MAKITA sont livrées dans un boîtier de rangement pratique qui permet de les stocker en toute sécurité et de les transporter facilement.
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 308 mm |
| Fabrikant Adres | Makita Europe N.V.,Jan-Baptist Vinkstraat 2,3070 Kortenberg,Belgien |
| Elektronisch adres fabrikant | MEH@makita.eu |
| Fabrikant Naam | Makita Europe N.V. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B-44448 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product lengte | 22.80 cm |
| Materiaal zaagblad | Metaal |
| Geschikt voor zaagobject | Hout, Metaal |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsgewicht | 257 g |
| Verpakkingsinhoud | 2x B-16782 Reciprozaagblad 205 S1122EF, 2x B-16776 Reciprozaagblad 205 S1122BF, 2x B-05044 Reciprozaagblad 132 S3456XF |
| Verpakking breedte | 144 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie