Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Het Makita B-55588 reciprozaagblad is speciaal ontworpen voor het maken van zeer snelle zaagsneden in harde metalen zoals gietijzer en roestvrij staal. Hierdoor werk je efficiënter en sneller aan je projecten zonder concessies te doen aan de kwaliteit van je zaagsnede.
Met een bladdikte van 1,25 mm biedt dit zaagblad grote robuustheid en duurzaamheid, ook wanneer je onder zware omstandigheden werkt. Dit betekent minder wisselen van zaagbladen en meer focus op je klus.
Dankzij de hoge kwaliteit en het doordachte ontwerp heeft het Makita B-55588 reciprozaagblad een zeer lange levensduur. Zo ben je verzekerd van een betrouwbaar hulpmiddel dat steeds weer klaar is voor de volgende uitdaging in metaalbewerking.
🔧⚙️
Bestel nu het Makita B-55588 reciprozaagblad en ervaar het gemak van snel en krachtig zagen in metaal!
| CE markering | Zichtbaar |
| Constant toerental bij belasting | Nee |
| eWaste | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Fabrikant Adres | Makita Europe N.V.,Jan-Baptist Vinkstraat 2,3070 Kortenberg,Belgien |
| Elektronisch adres fabrikant | MEH@makita.eu |
| Fabrikant Naam | Makita Europe N.V. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B-55588 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Product lengte | 22.50 cm |
| Geschikt voor materiaal | Metaal, RVS |
| Voltage | 0 A |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 reciprozaagblad |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie