Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Makita TMA073 schuurzool is speciaal ontworpen voor wie duurzaamheid en veelzijdigheid zoekt in een multitool accessoire. Met zijn hoogwaardige HM-Riff korrelstructuur zorgt deze schuurzool voor een bijzonder lange levensduur. Dit betekent minder vaak wisselen en meer tijd om aan je klus te besteden.
Deze schuurzool blinkt uit in het verwerken van tegelspecie en tegellijm, maar is ook uitstekend geschikt voor zowel zachthout als hardhout. Bovendien kun je hem gebruiken voor het verwijderen van zachte en harde tapijtresten en de bijbehorende lijm. Zo is hij ideaal voor renovaties en afwerkingsklussen waar verschillende materialen aan bod komen.
De schuurzool is compatibel met oscillerende multitools met het OIS opnamesysteem, waardoor je hem snel en stevig kunt bevestigen. Met een breedte van 78 mm en een compacte verpakking is hij gemakkelijk mee te nemen en te gebruiken op diverse werkplekken. De kwaliteit van Makita garandeert je een betrouwbaar product dat je klus een stuk makkelijker maakt.
🛠️✨
Wacht niet langer en verbeter je klusresultaten met de Makita TMA073 schuurzool. Bestel 'm vandaag nog bij Zazz!
| CE markering | Niet van toepassing |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| In een set | Nee |
| Opnamesysteem | OIS |
| Type multitool accessoire | Houtboren |
| Verpakking lengte | 161 mm |
| Fabrikant Adres | Makita Europe N.V.,Jan-Baptist Vinkstraat 2,3070 Kortenberg,Belgien |
| Elektronisch adres fabrikant | MEH@makita.eu |
| Fabrikant Naam | Makita Europe N.V. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B-65062 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product lengte | 0 cm |
| Geschikt voor type multitool | Oscillerend |
| Geschikt voor materiaal | Hout, Tegel |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Verpakkingsinhoud | Makita B-65062 TMA073 Schuurzool 78mm TC/HM RIFF K20 |
| Verpakking breedte | 95 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie