Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Deze Makita DJV181Z decoupeerzaag wordt geleverd als losse body, wat betekent dat er geen accu en oplader bij zitten. Heb je deze nog niet? Dan moet je deze apart aanschaffen. Het voordeel is dat de accu uitwisselbaar is binnen het Makita LXT 18V platform, waardoor je dezelfde accu voor meerdere apparaten kunt gebruiken.
De decoupeerzaag is perfect voor het zagen in hout, metaal, kunststof en rubber dankzij de variabele toerenregeling. Met de draaiknop stel je eenvoudig het juiste toerental in, zodat je altijd precies het juiste tempo hebt voor je materiaal. De constante elektronica zorgt voor een stabiel zaagresultaat en een mooie, strakke zaagsnede.
Het lichte gewicht en de ergonomische softgrip zorgen voor een uitstekende machinebalans en hoog werkcomfort, zelfs bij langdurig gebruik. Dankzij de softstart begint de zaag rustig, waardoor je nauwkeurig kunt starten. De unieke vierkante zaagas voorkomt dat het zaagblad draait, wat zorgt voor een precieze zaagsnede. Ook het pendelmechanisme met drie standen maakt fijne tot grove afwerking mogelijk.
De zaag heeft een gemakkelijk te bedienen kliksysteem voor het wisselen van zaagbladen zonder gereedschap. De verbeterde stofafzuiging is direct aan te sluiten op alle Makita stofzuigers, waardoor je werkplek schoon blijft. Bovendien is de zaag uitgerust met een energiezuinige koolborstelloze motor, wat zorgt voor een lange levensduur en minder onderhoud.
Je ontvangt bij de decoupeerzaag een afzuigadapter, drie verschillende zaagbladen voor hout en metaal, een inbussleutel en een glijplaat. Zo kun je direct aan de slag en verschillende materialen zagen.
🔧🪚
Wacht niet langer en haal deze veelzijdige Makita decoupeerzaag in huis voor professioneel en comfortabel zagen!
| Blaasluchtfunctie | Nee |
| Antisplinterplaatje meegeleverd | Ja |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 0 mAh |
| Accu-platform | Makita LXT 18V |
| Accu/batterij technologie | Li-Ion |
| Inclusief koffer | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Oplaadtijd | 0.37 uur |
| Constant toerental bij belasting | Ja |
| Snoerlengte | 0 m |
| Zaagdiepte in aluminium | 20 mm |
| Zaagdiepte in staal | 10 mm |
| Zaagdiepte in hout | 76 mm |
| Stofafzuigingsysteem meegeleverd | Ja |
| Stofafzuiging | Nee |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Inclusief oplader | Nee |
| Geïntegreerd werklamp | Ja |
| Type cadeau | Altijd-goed-cadeau |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 402 mm |
| Fabrikant Adres | Park Forum 1101 5657HK Eindhoven |
| Elektronisch adres fabrikant | info@makita.nl |
| Fabrikant Naam | Makita |
| Model | DJV181Z |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DJV181Z |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal meegeleverde zaagbladen | 3 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Parallelgeleider meegeleverd | Nee |
| Pendelmechanisme | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Voedingstype | Accu |
| Product hoogte | 20.80 cm |
| Product lengte | 26.60 cm |
| Product gewicht | 5 kg |
| Product breedte | 7.70 cm |
| Snelwisselsysteem | Ja |
| Toerentalinstelling | Ja |
| Zaaglijnvizier meegeleverd | Nee |
| Geluidsniveau | 77 dB |
| Aantal zaagbewegingen | 3500 r/min |
| Geschikt voor materiaal | Hout |
| Voltage | 18 V |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| Verpakkingsinhoud | Makita DJV181Z 18 V Decoupeerzaag T-model, losse body |
| Verpakking breedte | 256 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie