Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Deze Makita DJV181ZJ accu decoupeerzaag wordt geleverd als losse body, wat betekent dat er geen accu en oplader bij zitten. Heb je deze nog niet? Dan moet je ze er los bij aanschaffen. De zaag maakt deel uit van het Makita LXT 18V platform, waarbij één accu op meerdere apparaten past. Zo bespaar je ruimte en geld!
Met de koolborstelloze motor heb je een energiezuinige zaag die krachtig presteert. De variabele toerenregeling en soft start zorgen voor een soepele start en minder trillingen. Dat betekent meer comfort en precisie tijdens het zagen, ook bij langdurig gebruik.
Deze decoupeerzaag is ontworpen voor hoog werkcomfort dankzij de uitstekende machinebalans en lichte gewicht van slechts 4,25 kg. De ergonomische T-greep ligt fijn in de hand, waardoor jij met minder moeite nauwkeurige zaagsneden maakt. Ideaal voor zowel hobbyisten als professionals die veel zagen.
Wissel het zaagblad supersnel en zonder gereedschap dankzij het handige snelwisselsysteem. De unieke vierkante zaagas voorkomt dat het zaagblad draait, wat zorgt voor een nauwkeurige zaagsnede. Met een maximale zaagdiepte van 135 mm in hout en 10 mm in metaal ben je klaar voor uiteenlopende klussen.
De zaag beschikt over drie pendelstanden en een geïntegreerd werklamp, zodat je ook in minder goed verlichte ruimtes precies kunt zagen. De zaag is geschikt voor verschillende materialen, waaronder hout, metaal en steen. Bovendien wordt hij geleverd in een handige M-Box systainer voor veilig opbergen en transport.
⚡🪚
Ga voor precisie en gemak met de Makita DJV181ZJ accu decoupeerzaag. Bestel 'm vandaag nog!
| Blaasluchtfunctie | Nee |
| Antisplinterplaatje meegeleverd | Nee |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 0 mAh |
| Accu-platform | Makita LXT 18V |
| Accu/batterij technologie | Li-Ion |
| Inclusief koffer | Ja |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Oplaadtijd | 0 uur |
| Constant toerental bij belasting | Nee |
| Snoerlengte | 1 m |
| Zaagdiepte in aluminium | 10 mm |
| Zaagdiepte in staal | 10 mm |
| Zaagdiepte in hout | 135 mm |
| Stofafzuigingsysteem meegeleverd | Nee |
| Stofafzuiging | Ja |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 218 mm |
| Inclusief oplader | Nee |
| Geïntegreerd werklamp | Ja |
| Type cadeau | Altijd-goed-cadeau |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 395 mm |
| Model | DJV181ZJ |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DJV181ZJ |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal meegeleverde zaagbladen | 1 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Parallelgeleider meegeleverd | Nee |
| Pendelmechanisme | Ja |
| Vermogen | 1 W |
| Voedingstype | Accu |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 7.70 cm |
| Product gewicht | 4.25 kg |
| Product breedte | 7.70 cm |
| Snelwisselsysteem | Ja |
| Toerentalinstelling | Ja |
| Zaaglijnvizier meegeleverd | Nee |
| Geluidsniveau | 0 dB |
| Aantal zaagbewegingen | 800 r/min |
| Geschikt voor materiaal | Steen |
| Voltage | 18 V |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 4.31 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Verpakking breedte | 296 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie