Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Anker Prime Charger laad je tot drie apparaten tegelijk op met een totaal vermogen van 100W. Dankzij de twee USB-C poorten en één USB-A poort wordt de stroom efficiënt verdeeld, zodat al je apparaten snel en veilig worden opgeladen.
Elke USB-C poort levert maximaal 100W vermogen. Dit betekent dat je bijvoorbeeld je 14-inch MacBook Pro (M3 Pro) van 0 tot 50% oplaadt in slechts 30 minuten. Ideaal voor als je snel weer verder wilt met je werk of ontspanning.
De oplader is supercompact door de opvouwbare pennen en het slimme ontwerp. Hierdoor past hij moeiteloos in je tas of zak zonder veel ruimte in te nemen. Perfect voor onderweg, zodat je altijd snel en gemakkelijk je apparaten kunt opladen waar je ook bent.
De Anker Prime Charger is speciaal ontworpen om stevig en stabiel in het stopcontact te blijven zitten. Dankzij dikkere pinnen voor betere grip, een uitgebalanceerd ontwerp voor stabiliteit en een valbestendige structuur hoef je je geen zorgen te maken over losse verbindingen of beschadigingen.
In de verpakking vind je de Anker Prime Charger (100W, 3 poorten, GaN), een handige welkomstgids, 24 maanden garantie en vriendelijke klantenservice die altijd voor je klaarstaat.
⚡🔌
| Kabellengte | 0 m |
| Autolader | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Silver |
| Geschikt voor apparaat | Smartphone, Smartwatch, Tablet |
| eWaste | Ja |
| Eerste aansluiting | USB-C Female |
| Verpakking hoogte | 4.40 cm |
| Inclusief kabel | Nee |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A2688341 |
| Aantal outputs | 3 |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| Tweede aansluiting | USB-C Female |
| Enkel adapter | Nee |
| Geschikt voor merk | Google, Huawei, Samsung, Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Nee |
| Type input/output | USB-C |
| Energievermogen in Watt | 100 W |
| Verpakkingsinhoud | Charging Home Charger |
| Verpakking breedte | 10.30 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
Anker is hét merk voor iedereen die op zoek is naar innovatieve technologie en accessoires die perfect inspelen op jouw dagelijkse behoeften. Van powerbanks tot kabels en draadloze opladers, Anker biedt betrouwbare en duurzame oplossingen waarmee je altijd en overal verbonden blijft.
Anker focust op duurzaamheid door gebruik te maken van milieuvriendelijke materialen en verpakkingen. Daarnaast zijn de producten ontworpen om langer mee te gaan, zodat je minder snel hoeft te vervangen. Met Anker kies je voor technologie die bijdraagt aan een duurzamere toekomst.
Op zoek naar technologie die je niet in de steek laat? Bekijk ons assortiment Anker-producten en ervaar zelf de perfecte balans tussen kwaliteit, duurzaamheid en innovatie.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie