Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Apple MagSafe Oplader wordt draadloos opladen een stuk makkelijker. Dankzij de ingebouwde magneten klik je jouw iPhone 12 of nieuwer moeiteloos op de juiste plek, waardoor je altijd verzekerd bent van een optimale laadsnelheid. De oplader sluit je aan op een 30 W lichtnetadapter, zodat je geniet van razendsnel draadloos opladen met maximaal 25 W vermogen.
De MagSafe Oplader zorgt voor de snelste draadloze oplaadervaring voor iPhone 12 en nieuwere modellen. In combinatie met een USB-C lichtnetadapter van 20 W of 30 W (apart verkrijgbaar) laad je jouw toestel op met maximaal 15 W. Zo is je iPhone binnen ongeveer 30 minuten weer tot 50% opgeladen, ideaal wanneer je snel weer op pad moet.
Hoewel speciaal ontworpen voor de iPhone 12, 13, 14, 15 en 16-serie, is deze oplader dankzij Qi2- en Qi-compatibiliteit ook geschikt voor oudere iPhones vanaf de iPhone 8 en draadloze oortjes zoals AirPods met oplaadcase. Hierbij laad je apparaten op met maximaal 7,5 W, zodat je flexibel bent in het opladen van meerdere apparaten.
De MagSafe Oplader is beschikbaar met een kabel van 1 of 2 meter, zodat je zelf kunt bepalen welke lengte het beste bij jouw situatie past. De witte kleur en het compacte design maken het een stijlvolle aanvulling op jouw dagelijkse gadgets.
πβ‘
| Kabellengte | 2 m |
| Autolader | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor apparaat | Smartphone, Draadloze oortjes |
| eWaste | Ja |
| Eerste aansluiting | USB-C Male |
| Verpakking hoogte | 2.80 cm |
| Inclusief kabel | Ja |
| Verpakking lengte | 10.50 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MX6Y3ZM/A |
| Aantal outputs | 1 |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| Tweede aansluiting | Zonder connector |
| Enkel adapter | Ja |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Type input/output | USB-C |
| Energievermogen in Watt | 7.5 W |
| Verpakkingsgewicht | 102 g |
| Verpakkingsinhoud | Magsafe draadloze oplader |
| Verpakking breedte | 8.80 cm |
| Draadloos opladen | Ja |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie