Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Apple 42mm Black Magnetic Link is een band die met zijn zwarte kleur een strakke en minimalistische uitstraling geeft. Deze band past perfect bij elke outfit, of je nu casual gekleed gaat of voor een formele gelegenheid. Met deze band geef je jouw Apple Watch een elegante upgrade die altijd in stijl is.
Deze band is voorzien van een magnetisch sluitsysteem waardoor je de band eenvoudig en snel om je pols doet. De sluiting zorgt voor een naadloze pasvorm, zodat de band de hele dag prettig zit zonder te knellen. Dit maakt hem ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu aan het werk bent, sport of ontspant.
De band is gemaakt van stevig polyester FineWoven materiaal dat aanvoelt als zacht suède. Dit materiaal is niet alleen comfortabel om te dragen, maar ook milieuvriendelijk. Het bestaat voor 68 procent uit gerecyclede inhoud en heeft een veel lagere CO₂-voetafdruk dan traditioneel leer. Zo draag je niet alleen stijlvol, maar ook bewust.
⌚🌿
| Kleur | Black |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 0.90 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Materiaal | Polyester |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MXWR3ZM/A |
| Maat | M/L |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor type apparaat | Smartwatch |
| Geschikt voor smartwatchmodel | Apple Watch Series 4 (40mm), Apple Watch Series 5 (40 mm), Apple Watch Series 6 (40mm), Apple Watch Series 7 (41 mm), Apple Watch SE (40mm), Apple Watch SE 2022 (40mm), Apple Watch Series 1 (38mm), Apple Watch Series 1 (42mm), Apple Watch Series 1/2/3 (38mm), Apple Watch Series 1/2/3 (42mm), Apple Watch Series 2 (38mm), Apple Watch Series 2 (42mm), Apple Watch Series 3 (38mm), Apple Watch Series 3 (42mm), Apple Watch Series 8 (41mm), Apple Watch Series 9 (41mm), Apple Watch SE 2023 40mm |
| Geschikt voor onderwater | Ja |
| Type horlogesluiting | Magneetsluiting |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Verpakkingsinhoud | Dankzij de verborgen sluiting met speciale magneetjes zit de elegante Magnetic Link met FineWoven de hele dag prettig en goed om je pols. Het FineWoven-materiaal is gemaakt van stevig microtwill en voelt aan als zacht suède. Bovendien is het ontwikkeld met het oog op de planeet. Het bestaat namelijk uit 68 procent gerecyclede inhoud en heeft een aanzienlijk lagere CO₂‑voetafdruk dan leer. |
| Verpakking breedte | 7.60 cm |
| Maximale polsomtrek | 180 |
| Minimale polsomtrek | 160 |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie