Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met het Apple Nike Sport Band geef je jouw Apple Watch meteen een strakke en sportieve look. Dit bandje is speciaal ontworpen voor de Apple Watch Series 1 tot en met 9 en SE, in de maten 38, 40 en 41 mm. Zo past hij perfect bij jouw smartwatch en stijl.
Het bandje is gemaakt van zacht, flexibel siliconen dat prettig aanvoelt op je pols. Dankzij het lichte materiaal merk je nauwelijks dat je het draagt, zelfs tijdens het sporten of lange dagen. Bovendien is het bandje nikkelvrij, dus ook geschikt voor mensen met een gevoelige huid.
De handige druksluiting zorgt ervoor dat je het bandje snel en eenvoudig om- en afdoet. Het zit stevig vast, zodat je smartwatch veilig blijft zitten, ook tijdens intensieve bewegingen of wateractiviteiten. Dit bandje is zelfs geschikt om onder water te gebruiken, ideaal voor zwemmers.
Deze sportband is beschikbaar in maat S/M en past polsen met een omtrek van 13 tot 18 cm. Zo zit hij altijd comfortabel en strak genoeg zonder te knellen.
โ๐ค
Wacht niet langer en geef je Apple Watch vandaag nog een sportieve en comfortabele upgrade met dit Nike Sport Bandje!
| Kleur | Zwart |
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MG9X4ZM/A |
| Nikkelvrij | Ja |
| Maat | S/M |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor type apparaat | Smartwatch |
| Geschikt voor smartwatchmodel | Apple Watch Series 4 (40mm), Apple Watch Series 4 (44mm), Apple Watch Series 5 (40 mm), Apple Watch Series 5 (44 mm), Apple Watch Series 6 (40mm), Apple Watch Series 6 (44mm), Apple Watch Series 7 (41 mm), Apple Watch Series 7 (45 mm), Apple Watch SE (40mm), Apple Watch SE (44mm), Apple Watch SE 2022 (40mm), Apple Watch SE 2022 (44mm), Apple Watch Series 1 (38mm), Apple Watch Series 1 (42mm), Apple Watch Series 1/2/3 (38mm), Apple Watch Series 1/2/3 (42mm), Apple Watch Series 2 (38mm), Apple Watch Series 2 (42mm), Apple Watch Series 3 (38mm), Apple Watch Series 3 (42mm), Apple Watch Series 8 (41mm), Apple Watch Series 8 (45mm), Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Series 9 (45mm), Apple Watch Series 9 (41mm), Apple Watch SE 2023 40mm, Apple Watch SE 2023 44mm, Apple Watch Series 10 (46 mm), Apple Watch Series 10 (42 mm), Apple Watch Ultra 2 (49 mm), Apple Watch Herm๏ฟฝs Ultra 2, Apple Watch SE 2024 (40 mm), Apple Watch SE 2024 (44 mm), Apple Watch SE 2025 (40 mm), Apple Watch SE 2025 (44 mm), Apple Watch Ultra 3 (49 mm), Apple Watch Series 11 (42 mm), Apple Watch Series 11 (46 mm), Apple Watch 11 (46 mm), Apple Watch 11 (42 mm), Apple Watch SE 3 (40 mm), Apple Watch SE 3 (44 mm) |
| Geschikt voor onderwater | Ja |
| Type horlogesluiting | Druksluiting |
| Verpakkingsgewicht | 66 g |
| Verpakkingsinhoud | Smartwatch Strap |
| Verpakking breedte | 7.50 cm |
| Maximale polsomtrek | 18 cm |
| Minimale polsomtrek | 13 cm |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie