Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de FineWoven kaarthouder met MagSafe van APPLE hoef je nooit meer te zoeken naar je pasjes. Deze kaarthouder klik je eenvoudig vast op de achterkant van je iPhone 17 Pro dankzij de ingebouwde magneten. Zo heb je direct toegang tot maximaal drie pasjes, zonder extra gedoe of een dikke portemonnee in je zak.
De kaarthouder is gemaakt van stevig microtwill dat zacht en soepel aanvoelt. Het FineWoven-materiaal bestaat volledig uit gerecycled materiaal, waardoor het een veel lagere CO₂-voetafdruk heeft dan traditioneel leer. Zo kies je niet alleen voor stijl, maar ook voor duurzaamheid.
Mis je je kaarthouder? Geen paniek! Dankzij ondersteuning voor de Zoek Mijn-app zie je waar je kaarthouder voor het laatst was. Zo voorkom je dat je kostbare pasjes kwijt raken en houd je alles onder controle. Het hoesje beschermt je iPhone bovendien tegen vallen tot een hoogte van 1 meter, wat net dat extra beetje zekerheid geeft.
Je kunt de kaarthouder ook op een MagSafe-hoesje klikken, zodat je jouw eigen persoonlijke stijl creëert. De middernachtpaarse kleur geeft je iPhone een opvallende en elegante look. De kaarthouder is een perfecte back cover die je smartphone compleet maakt zonder onnodig volume toe te voegen.
💜📱
Maak je iPhone compleet met deze stijlvolle en duurzame kaarthouder. Bestel 'm vandaag nog en ervaar het gemak!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Paars |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 12 Pro Max, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Mini, Apple iPhone 13 Mini, Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 14, Apple iPhone 14 Plus, Apple iPhone 14 Pro, Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 15, Apple iPhone 15 Plus, Apple iPhone 15 Pro Max, Apple iPhone 15 Pro, Apple iPhone 16, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro, Apple iPhone 16 Pro Max, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 17 Pro Max, Apple iPhone 17, Apple iPhone Air, Apple iPhone 17 Pro |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.10 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 12.50 cm |
| Materiaal | Kunstleer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | mgh84zm/a |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor aantal pasjes | 3 |
| Geschikt voor onderwater | Ja |
| Type hoesje | Back Cover |
| Variant | Meerdere modellen |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Verpakking breedte | 8.20 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie