Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de FineWoven kaarthouder met MagSafe voor iPhone van Apple heb je je belangrijkste pasjes altijd bij de hand. Deze kaarthouder klik je eenvoudig vast op de achterkant van je iPhone 17 Pro dankzij de ingebouwde magneten. Ook als je een hoesje met MagSafe gebruikt, kun je deze kaarthouder probleemloos bevestigen en zo je eigen unieke combinatie maken. Het design is strak en minimalistisch, perfect passend bij jouw stijl.
De kaarthouder is gemaakt van stevig microtwill, een materiaal dat niet alleen zacht en soepel aanvoelt, maar ook 100% gerecycled is. Zo heeft het FineWoven-materiaal een aanzienlijk lagere CO₂-voetafdruk dan traditioneel leer. Hiermee maak je een bewuste keuze voor het milieu zonder in te leveren op kwaliteit en uitstraling.
Deze kaarthouder biedt ruimte aan drie pasjes en is bovendien afgeschermd, waardoor je betaalkaarten veilig zijn tegen ongewenste signalen. Dankzij de ondersteuning voor Zoek Mijn zie je precies waar je kaarthouder voor het laatst was, zo raak je hem niet snel kwijt. De kaarthouder biedt bescherming tot 1 meter hoogte, wat je extra zekerheid geeft bij dagelijks gebruik.
📱♻️
Bestel vandaag nog jouw stijlvolle en duurzame FineWoven kaarthouder en ervaar het gemak van MagSafe!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 12 Pro Max, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Mini, Apple iPhone 13 Mini, Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 13 Pro Max, Apple iPhone 14, Apple iPhone 14 Plus, Apple iPhone 14 Pro, Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 15, Apple iPhone 15 Plus, Apple iPhone 15 Pro Max, Apple iPhone 15 Pro, Apple iPhone 16, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro, Apple iPhone 16 Pro Max, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 17 Pro Max, Apple iPhone 17, Apple iPhone Air, Apple iPhone 17 Pro |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.10 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 13.10 cm |
| Materiaal | Kunstleer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | mgha4zm/a |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor aantal pasjes | 3 |
| Geschikt voor onderwater | Ja |
| Type hoesje | Back Cover |
| Variant | Meerdere modellen |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Verpakking breedte | 8.20 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie