Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Beats Rugged Case ben je verzekerd van maximale bescherming voor je iPhone 17 Pro Max. De stevige polymeer achterkant en schokabsorberende randen zorgen ervoor dat je telefoon veilig blijft bij vallen en stoten. De dichte onderkant beschermt ook die kwetsbare plekjes, zodat je met een gerust hart je telefoon overal mee naartoe neemt.
De matte antislip-structuur geeft je extra grip, waardoor je telefoon minder snel uit je handen glijdt. Bovendien is de case speciaal ontworpen om volledig compatibel te zijn met MagSafe, zodat je je telefoon snel en gemakkelijk draadloos kunt opladen zonder de case te verwijderen. Ook de Camera Control is perfect afgestemd, waardoor je moeiteloos je foto's maakt zonder beperkingen.
Het robuuste 3K-spuitgietdesign geeft de case niet alleen extra stevigheid, maar ook een stoere uitstraling in het stijlvolle alpine grijs. De zachte microvezel voering binnenin beschermt je iPhone tegen krassen, terwijl de verstevigde hoeken extra bescherming bieden waar je die het meest nodig hebt. Dit is een origineel Beats product met 1 jaar garantie, zodat je zeker weet dat je kwaliteit in huis haalt.
📱🛡️
Bescherm je iPhone vandaag nog met de Beats Rugged Case en geniet van de perfecte combinatie van stijl en veiligheid!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Geen extra valbescherming |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 2.10 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 17.90 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MGJA4LL/A |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Pro Max |
| Verpakkingsgewicht | 110 g |
| Verpakking breedte | 9.80 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie