Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Beats Case voor iPhone 17 combineert een slank en licht ontwerp met optimale bescherming. Dankzij de harde polycarbonaat achterkant met matte finish ziet je telefoon er niet alleen strak uit, maar is hij ook bestand tegen krassen en dagelijks gebruik. De schokabsorberende, flexibele randen zorgen ervoor dat je iPhone zelfs bij een val goed beschermd blijft.
Met de ingebouwde MagSafe magneet sluit de case perfect aan op je iPhone en accessoires, wat draadloos opladen en het bevestigen van MagSafe gadgets moeiteloos maakt. De camera control functie geeft je meer grip en controle bij het maken van foto’s en video’s, zodat je altijd klaar bent voor het perfecte shot.
De zachte microvezel voering aan de binnenkant voorkomt slijtage en houdt je iPhone krasvrij. De open onderkant zorgt bovendien voor makkelijke koppeling en toegang tot je oplaadkabel zonder dat je de case hoeft te verwijderen.
Als origineel Beats product biedt deze case niet alleen een stijlvolle uitstraling, maar ook de betrouwbaarheid en kwaliteit die je mag verwachten. Met 1 jaar garantie ben je verzekerd van een duurzame aankoop die je iPhone stijlvol beschermt tegen dagelijkse uitdagingen.
📱🛡️
Bescherm je iPhone vandaag nog met deze stijlvolle en functionele Beats case!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Donkergrijs |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 17 |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Geen extra valbescherming |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.90 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 16.30 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MGK24LL/A |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Standaard model |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Verpakking breedte | 8.60 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie