Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Apple Beats Case MGK44LL/A in Pebble Pink combineert een dun en licht ontwerp met optimale bescherming. Dankzij de harde polycarbonaat achterkant met matte finish is je iPhone bestand tegen krassen, terwijl de schokabsorberende, flexibele randen vallen en stoten opvangen. Zo blijft je telefoon er als nieuw uitzien, zelfs bij dagelijks gebruik.
Deze back cover is speciaal ontworpen voor de iPhone 17 en ondersteunt volledig MagSafe. Je kunt accessoires gemakkelijk en snel bevestigen zonder gedoe. Daarnaast biedt de case handige Camera Control, waardoor je moeiteloos toegang hebt tot je camera zonder de hoes te verwijderen. De open onderkant maakt het koppelen met andere apparaten extra makkelijk.
De zachte microvezel voering aan de binnenkant voorkomt slijtage aan je telefoon en zorgt voor een fijne, krasvrije pasvorm. Als origineel Beats product krijg je bovendien 1 jaar garantie, wat staat voor premium kwaliteit en betrouwbaarheid. Met dit hoesje geef je jouw iPhone niet alleen een vrolijke roze look, maar ook de bescherming die hij verdient.
📱💖
Geef je iPhone 17 de bescherming en stijl die het verdient. Bestel vandaag nog de Apple Beats Case MGK44LL/A bij Zazz!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Roze |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 17 |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Geen extra valbescherming |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 18.50 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MGK44LL/A |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Standaard model |
| Verpakkingsgewicht | 15 g |
| Verpakking breedte | 8.50 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie