Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Apple Beats Case is speciaal ontworpen voor de iPhone 17 Pro en combineert een dun, licht design met betrouwbare bescherming. Dankzij de harde polycarbonaat achterkant en de schokabsorberende flexibele randen blijft je telefoon veilig bij vallen en stoten. De zachte microvezel voering aan de binnenkant voorkomt krassen en slijtage, zodat je iPhone er altijd als nieuw uitziet.
Deze hoes is niet zomaar een beschermhoes. Hij is volledig compatibel met MagSafe, waardoor je je telefoon eenvoudig draadloos kunt opladen en accessoires moeiteloos kunt koppelen. Bovendien ondersteunt hij de Camera Control, waardoor je de camera van je iPhone probleemloos kunt bedienen zonder de hoes te hoeven verwijderen. De open onderkant zorgt voor extra gebruiksgemak bij het aansluiten van kabels.
Als origineel Beats product biedt deze case niet alleen een stijlvolle look in een mooie lime stone kleur, maar ook een kwaliteit waar je op kunt vertrouwen. Met 1 jaar garantie ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare bescherming voor je iPhone 17 Pro.
📱🛡️
Bescherm je iPhone vandaag nog met de Apple Beats Case en ervaar het gemak van perfecte bescherming en functionaliteit!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Beige |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 17 Pro |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Geen extra valbescherming |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.90 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 16.30 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MGKE4LL/A |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Pro |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| Verpakking breedte | 8.10 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie