Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Apple Kickstand Case MGTR4LL/A is speciaal ontworpen voor de iPhone 17 Pro Max en combineert bescherming met slimme functionaliteit. Dankzij de harde polycarbonaat achterkant met matte finish krijgt je telefoon een stevige en stijlvolle behuizing die tegen een stootje kan. De schokabsorberende randen bieden extra valbescherming, waardoor je telefoon beter beschermd is tegen ongelukjes in het dagelijks gebruik.
Deze case is volledig compatibel met MagSafe, wat betekent dat je je iPhone draadloos kunt opladen zonder de case te verwijderen. Ook de camera-regelaar blijft goed bedienbaar, zodat je moeiteloos de controle houdt over je foto- en video-instellingen. De open onderkant van de case zorgt ervoor dat je eenvoudig je telefoon kunt koppelen met accessoires.
Het afneembare draagkoord maakt het makkelijker om je telefoon mee te nemen en biedt daarnaast een handige kickstand-functie. Zo kun je je iPhone handsfree gebruiken voor bijvoorbeeld video’s kijken of video bellen. De zachte microvezel voering aan de binnenkant beschermt je telefoon tegen krassen, waardoor je scherm en achterkant er langer als nieuw uit blijven zien.
📱🔵
Wacht niet langer en geef je iPhone 17 Pro Max de bescherming en functionaliteit die het verdient met de Apple Kickstand Case!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Geen extra valbescherming |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MGTR4LL/A |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Pro Max |
| Verpakkingsgewicht | 108 g |
| Verpakking breedte | 9.60 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Ja |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Apple is al decennialang een pionier in technologie en design. Met een focus op gebruiksvriendelijkheid, hoogwaardige prestaties en duurzaamheid biedt Apple producten die niet alleen jouw dagelijks leven verrijken, maar ook bijdragen aan een groenere toekomst. Van iPhones tot MacBooks, Apple combineert technologische perfectie met een milieubewuste aanpak.
Apple zet zich in voor een klimaatneutrale toekomst. Sinds 2020 zijn al hun wereldwijde operaties klimaatneutraal en streven ze ernaar om dit uiterlijk in 2030 ook voor hun volledige toeleveringsketen en producten te realiseren. Met innovaties zoals gerecycled aluminium en verpakkingen zonder plastic toont Apple hoe technologie en duurzaamheid hand in hand gaan.
Wil jij genieten van de nieuwste technologie die ook rekening houdt met de planeet? Bekijk ons assortiment Apple-producten en ontdek hoe innovatie en duurzaamheid samenkomen in een iconisch design.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie