Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De HP Poly Blackwire C3220 is een on-ear headset die je snel en makkelijk aansluit via USB. Geen gedoe met ingewikkelde instellingen; gewoon pluggen en bellen. Ideaal voor op kantoor of als je onderweg bent en toch helder wilt communiceren. Het robuuste design zorgt dat je op deze headset kunt vertrouwen, ook bij intensief gebruik.
Deze headset voelt prettig aan door het on-ear model dat comfortabel op je oren rust zonder te drukken. Het strakke zwarte ontwerp past bij elke stijl en maakt een professionele indruk. Dankzij de mute-functie zet je eenvoudig de microfoon uit als je even niet wilt dat je geluid wordt doorgegeven.
De 28 mm speakers leveren helder stereo geluid, waardoor je elk gesprek goed kunt volgen. De volumeregeling op de kabel geeft je de controle om het geluid snel aan te passen. Zo ben je altijd verzekerd van een optimale luisterervaring tijdens je werk of calls.
π§π
Wacht niet langer en ervaar zelf het gemak en comfort van de HP Poly Blackwire C3220. Bestel vandaag nog!
| Zichtbare microfoon | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Oplader | USB-C |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
| Weergave batterijstatus | Nee |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Headsetopties | Volumeregelaar, Mute-functie |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Inclusief adapter(s) | Ja |
| Inclusief oplader | Nee |
| Type headset | On-ear headsets |
| Verpakking lengte | 17.70 cm |
| Fabrikant Adres | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain |
| Elektronisch adres fabrikant | support@hp.com |
| Fabrikant Naam | HP Inc. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8X228A6 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Platform | Windows, MAC |
| Voedingstype | USB |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product breedte | 0 cm |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Speakerdrivers | 28 mm |
| Systeemeisen | Windows 10 |
| Type audiokanaal | 2.0 |
| Type input/output | USB |
| Type surround sound | Niet van toepassing |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 140 g |
| Verpakkingsinhoud | poly Blackwire 3320, USB-C naar USB-A-adapter, Beknopte gebruiksaanwijzing |
| Verpakking breedte | 15.40 cm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie