Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Kyocera TK-310 zwarte toner zorg je dat je printer altijd klaar is voor de volgende klus. Deze toner-kit is speciaal ontwikkeld voor diverse Kyocera printers zoals de FS-2000D, FS-3900DN en FS-4000DN. Dankzij de hoge kwaliteit en originele onderdelen hoef jij je geen zorgen te maken over printstoringen of vage teksten. Zo kom je nooit meer zonder inkt te zitten tijdens belangrijke momenten op kantoor.
De Kyocera TK-310 levert diepe, zwarte prints die scherp en duidelijk zijn. Met een indrukwekkende paginaopbrengst van maar liefst 12.000 pagina's print je maandenlang zonder te wisselen. Dit betekent minder gedoe en lagere kosten per pagina. Ideaal als je veel print en kwaliteit belangrijk vindt.
Deze toner is een origineel Kyocera product, wat betekent dat hij perfect past bij jouw printer en optimaal presteert. Geen gedoe met compatibiliteitsproblemen of kwaliteitsverlies. Bovendien zorgt de laserprinttechnologie voor snelle en heldere afdrukken, waardoor je professioneel voor de dag komt.
๐จ๏ธ๐ค
Wacht niet langer en zorg dat je altijd scherp blijft printen met de Kyocera TK-310 toner!
| Cartridge inhoud | 4 ml |
| Cartridge formaat | Standaard formaat |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor printer | Canon imagePROGRAF iPF650, Canon imagePROGRAF iPF655, Canon imagePROGRAF iPF685, Canon imagePROGRAF iPF750, Canon imagePROGRAF iPF755, Canon imagePROGRAF iPF760, Canon imagePROGRAF iPF780, Canon imagePROGRAF iPF785, Canon imagePROGRAF iPF8100, Canon imagePROGRAF iPF850, Canon imagePROGRAF iPF9100, Canon imagePROGRAF LP24, Canon imagePROGRAF TM200, Canon imagePROGRAF TM205, Canon imagePROGRAF TM300, Canon imagePROGRAF TM305, Kyocera ECOSYS M2135DN, Kyocera ECOSYS M2635DN, Kyocera ECOSYS P2135DN, Kyocera ECOSYS P5021CDN, Kyocera ECOSYS P5026CDN, Kyocera ECOSYS P5026CDW, Kyocera FS 1320D, Kyocera FS 1370DN, Kyocera FS 1370D, Kyocera TASKALFA 306CI, Kyocera TASKALFA 4500i, Kyocera TASKALFA 3501i, Kyocera TASKALFA 3500i, Kyocera TASKALFA 4501i, Kyocera TASKALFA 5500i, Kyocera TASKALFA 5501i |
| Verpakking hoogte | 128 mm |
| Type cadeau | Altijd-goed-cadeau |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 345 mm |
| Fabrikant Adres | Fritz-Mueller-Str. 27 - 73730 Esslingen |
| Elektronisch adres fabrikant | customerservice.apd@kyocera.de |
| Fabrikant Naam | Kyocera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0T2F80EU |
| Type opbergcase | Box |
| Printcapaciteit (max) | 12000 |
| Geschikt voor merk printer | Kyocera |
| Geschikt voor type printer | Laserprinter |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| Verpakkingsgewicht | 852 g |
| Verpakking breedte | 145 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie