Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de TomTom Beanbag voorkom je lelijke kringen en vlekken op je voorruit die vaak ontstaan door zuignappen. Je legt deze beanbag simpelweg op je dashboard, waarna je het navigatiesysteem met de zuignap in het midden plaatst. Zo blijft je voorruit schoon en helder, zonder rommelige zuignapsporen.
De onderzijde van de beanbag is voorzien van een speciaal anti-slip materiaal. Dit zorgt ervoor dat de houder op vrijwel elk vlak of licht horizontaal dashboard stevig blijft liggen. Hierdoor heb je altijd een stabiele plek voor je navigatiesysteem, zonder dat het gaat schuiven tijdens het rijden. Let wel op: dashboards met een afwijkende vormgeving kunnen minder geschikt zijn voor deze beanbag. Deze houder is namelijk niet buigzaam en heeft een licht gebogen onderzijde. Voor zulke dashboards raden wij een ventilatierooster bevestiging of montage schijven aan.
De TomTom Beanbag is geschikt voor alle genoemde TomTom navigatiemodellen, maar ook voor vergelijkbare systemen van andere merken. Voor extra zekerheid is de houder uitgerust met een veiligheidshaak, zodat je navigatiesysteem stevig op zijn plek blijft zitten tijdens je rit. De beanbag wordt geleverd met een schoonmaakkussentje en een handige installatieposter, zodat je hem snel en makkelijk kunt plaatsen.
ππ
Bestel de TomTom Beanbag nu en geniet van een schoon zicht en stabiele navigatie tijdens elke rit!
| CE markering | Zichtbaar |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Kleur | Kleurenmix |
| Compatibel met | Universeel |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 209 mm |
| Fabrikant Adres | De Ruyterkade 154 |
| Elektronisch adres fabrikant | productquestions@tomtom.com |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Grijs- en bruingoed |
| Materiaal | Stof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9UUB.001.01 |
| Uitsparing voor laadkabel | Ja |
| Plaatsing | Dashboard |
| Product hoogte | 50 mm |
| Product lengte | 170 mm |
| Product breedte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 778 g |
| Verpakkingsinhoud | - TomTom Beanbag - Dasboardhouder - Klevende veiligheidshaak - Schoonmaakkussentje - Installatieposter |
| Verpakking breedte | 193 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie