Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de TomTom High Speed USB Dual-charger zorg je ervoor dat je onderweg nooit zonder stroom komt te zitten. Deze autolader kan namelijk twee mobiele apparaten tegelijk opladen. Ideaal voor wie vaak onderweg is en zijn smartphone, tablet of navigatiesysteem tegelijk wil bijladen.
Deze lader laadt apparaten tot wel vier keer sneller op dan standaard laders. Bovendien detecteert hij automatisch hoe jouw apparaat het snelst kan worden opgeladen. Zo ben je nooit lang kwijt aan opladen tijdens het rijden. Of je nu een iPhone, iPad, iPod of een ander apparaat gebruikt, deze autolader werkt perfect samen met jouw gadgets.
De lader is niet alleen geschikt voor auto's, maar ook voor vrachtwagens. Zo ben je verzekerd van een snelle en betrouwbare stroomvoorziening, waar je ook bent. Bovendien is het zwarte design strak en past het in elke auto-interieur.
Gebruik je een TomTom navigatiesysteem? Dan is het extra slim om originele TomTom-accessoires te gebruiken. Dit zorgt namelijk voor de beste werking en levensduur van je apparaat. Met deze autolader haal je kwaliteit en snelheid in huis, verpakt in een compact en gebruiksvriendelijk design.
⚡🚗
Bestel vandaag nog deze snelle en handige TomTom autolader en blijf altijd verbonden onderweg!
| Ampere | 0 A |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| Fabrikant Adres | De Ruyterkade 154 |
| Elektronisch adres fabrikant | productquestions@tomtom.com |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Grijs- en bruingoed |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9UUC.001.26 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| Verpakkingsinhoud | - Batterij Kabel |
| Verpakking breedte | 93 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie