Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Kobo Stylus 2 is speciaal ontworpen om comfortabel en natuurlijk te schrijven op je Kobo eReader. Dankzij het lichte gewicht en het ergonomische ontwerp voelt het alsof je met een gewone pen op papier schrijft. Dit maakt lange schrijf- en leesmomenten een stuk aangenamer.
Met de verbeterde punt van de stylus kun je nu nog makkelijker en preciezer schrijven. De pen beschikt over een markeerknop om snel belangrijke passages te markeren en een gum aan de achterkant om fouten eenvoudig te wissen. Zo houd je je aantekeningen netjes en overzichtelijk.
Met de Kobo Stylus 2 kun je direct in eBooks en documenten schrijven. Maak notitieboeken aan, onderstreep tekst, omcirkel woorden of krabbel erop los. Dit betekent dat plaknotities verleden tijd zijn en je alles overzichtelijk digitaal bijhoudt. Bovendien blijven je aantekeningen bewaard, ook als je je leesinstellingen aanpast, dankzij de gepatenteerde herschikbare markeringen van Kobo.
De stylus is compatibel met diverse Kobo eReaders zoals de Kobo Libra Colour, Kobo Sage, Kobo Elipsa en Kobo Elipsa 2E. Opladen gaat snel en makkelijk via de moderne USB-C aansluiting. Voor de beste schrijfervaring worden twee vervangende penpunten meegeleverd, zodat je altijd scherp blijft schrijven.
Voor nog meer gebruiksgemak kun je de stylus magnetisch bevestigen aan de Kobo Libra Colour (apart verkrijgbaar). Ook is er een speciale stylushoes beschikbaar om je pen veilig op te bergen en mee te nemen, verkrijgbaar in Zandbeige en Zwart.
🖊️📚
| Active pen | Ja |
| Aanvullende functies | Markeerknop, gum. |
| Kleur | Black |
| Geschikt voor telefoonmodel | Kobo Elipsa |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Introductie | 2023 |
| Verpakking lengte | 23.60 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N605-AC-BK-S-PN |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Opties styluspen | Handpalm rejection, Penfunctie |
| Styluspen generatie | 2e generatie |
| Geschikt voor type apparaat | E-reader |
| Geschikt voor besturingssysteem | Zonder besturingssysteem |
| Geschikt voor stylus | Kobo Stylus 2 |
| Geschikt voor tabletmodel | Kobo Elipsa |
| Type accessoires | Overig |
| Type aansluiting | USB-C |
| Type stylus | Styluspen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 109 g |
| Verpakking breedte | 6.20 cm |
| Met clip | Nee |
Maak kennis met Kobo, het merk dat lezen slimmer en duurzamer maakt. Met compacte e-readers en bijpassende accessoires helpt Kobo je om overal in je eigen tempo te genieten van boeken zonder papier.
Of je nu kiest voor een Kobo e-reader met verstelbare verlichting of een stijlvolle Kobo hoes om je toestel te beschermen, elk product is ontworpen voor gebruiksgemak en langdurig plezier. Voeg een Kobo lader toe voor zorgeloos lezen onderweg.
Ontdek hoe Kobo bij Zazz lezen eenvoudiger, groener en comfortabeler maakt. Duik in je volgende boek, waar je ook bent 📚🌿
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie