Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de R Rode Wireless Micro zwart geniet je van draadloze bewegingsvrijheid tijdens het opnemen of streamen. Deze compacte microfoon is ideaal voor wie zonder kabels wil werken en toch een professionele geluidskwaliteit wil behouden.
Deze microfoon is speciaal ontworpen voor streaming en karaoke, waardoor je gemakkelijk live content kunt maken of gezellig kunt meezingen met je favoriete nummers. Dankzij het gebruiksvriendelijke ontwerp is hij ook geschikt voor beginners.
De microfoon werkt op een accu, zodat je hem overal mee naartoe kunt nemen zonder gedoe met snoeren. Je schakelt hem eenvoudig aan en uit met de ingebouwde aan-uit schakelaar. Ondanks dat hij niet verstelbaar is en geen schokmount bevat, biedt hij toch een solide en betrouwbare geluidsopname.
🎤🔋
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Accu/batterij model | Accu |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Draadloos | Nee |
| Richtingskarakteristiek | Omni |
| Dynamisch of condensator | Condensator |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Inclusief kabel | Ja |
| Inclusief popfilter/kap | Nee |
| Inclusief schokmount | Nee |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits |
| Verpakkingstaal | Engels, Duits |
| Verpakking lengte | 153 mm |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
| Microfoon geschikt voor instrument | Niet van toepassing |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WIMICROC |
| Aan-uit schakelaar | Ja |
| Pad schakelaar | Nee |
| Geschikt voor streaming | Ja |
| Voedingstype | Batterij |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product breedte | 0 cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Geschikt voor type apparaat | Camera |
| Type kapsel | Condensator microfoon |
| Type input/output | Geen |
| Type microfoon professioneel | Spraak |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Waterbestendig | Nee |
| Draagwijze | Dasspeld |
| Verpakkingsgewicht | 0.2400 kg |
| Verpakkingsinhoud | 2 draadloze microfoons, 2 magneetbevestiging voor de draadloze microfoons, 2 miniatuur-plinten voor het aansluiten, USB-C naar USB-C-kabel, Laadcase, Ontvangstmodule |
| Verpakking breedte | 109 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie