Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Stap heel gemakkelijk over op ergonomie met de Ergotron Neo-Flex LCD Lift Stand. Deze monitorstandaard vervangt jouw huidige voet en biedt een volledig instelbare oplossing om jouw werkplek comfortabeler te maken. Dankzij het hoogteverstelbereik van 13 cm pas je de kijkhoogte precies aan jouw voorkeur aan, zodat je nek en rug minder belast worden tijdens het werken.
De Neo-Flex standaard is niet alleen in hoogte verstelbaar, maar kan ook kantelen, draaien en roteren. Dankzij de gepatenteerde technologie kun je jouw monitor eenvoudig in portret- of landschapformaat zetten. Hierdoor werk je altijd in de beste houding en met een optimale kijkhoek, wat je productiviteit en comfort verhoogt.
De standaard is gemaakt van duurzaam metaal en is kantelveilig, zodat je monitor stevig blijft staan. Je zet de standaard binnen 5 minuten op je bureau, zonder gedoe. Bovendien is deze verstelbare stand aantrekkelijk geprijsd, waardoor een ergonomische werkplek voor iedereen bereikbaar is.
๐ฅ๏ธโจ
| Kleur | Zwart |
| Verpakking hoogte | 157 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 475 mm |
| Max. belastbaar gewicht | 7.2 kg |
| Maximale schermformaat | 24 Inch |
| Model | Neo-Flexยฎ |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 33-310-060 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 2568 g |
| Verpakking breedte | 233 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie