Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Kingston DataTraveler Exodia M is niet zomaar een USB-stick. Dankzij de beweegbare dop bescherm je de USB-connector รฉn je bestanden wanneer je de stick niet gebruikt. Zo hoef je je geen zorgen te maken over stof of beschadiging. Bovendien heeft de dop een frisse kleurcombinatie in zwart en blauw, waardoor je jouw stick makkelijk herkent en stijlvol gebruikt.
Met USB 3.2 Gen 1 technologie zorgt deze stick voor razendsnelle overdracht van al je documenten, muziek en video's. Of je nu werkt op je laptop, desktop-pc, monitor of andere digitale apparaten, deze USB-stick maakt het je makkelijk en snel. Zo houd je meer tijd over voor de leuke dingen.
De DataTraveler Exodia M is lichtgewicht en heeft een handig formaat met een oogje om hem aan je sleutelring te hangen. Zo neem je hem overal mee naartoe, of je nu thuis, op school of op het werk bent. Met 64 GB opslag heb je genoeg ruimte voor je belangrijkste bestanden zonder gedoe.
Kingston staat bekend om zijn degelijkheid en biedt je vijf jaar garantie plus gratis technische ondersteuning. Zo ben je verzekerd van een USB-stick die niet alleen snel en handig is, maar ook lang meegaat en je nooit in de steek laat.
๐๐พ
Bestel nu de Kingston DataTraveler Exodia M en ervaar zelf het gemak van snel, veilig en stijlvol bestanden opslaan!
| Aanvullende functies | Sleutelhanger |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Sluiting | Uitschuifbaar |
| Kleur | Zwart/blauw |
| eWaste | Ja |
| Fan Merchandise | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.30 cm |
| Introductie | 2023 |
| Verpakking lengte | 11.70 cm |
| Fabrikant Adres | Tragel 47, 9300 Aalst, BE |
| Elektronisch adres fabrikant | Tragel 47, 9300 Aalst, BE |
| Fabrikant Naam | Kingston |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale leessnelheid | 350 Mbps |
| Maximale schrijfsnelheid | 350 Mbps |
| Model | Kingston Technology DataTraveler Exodia M 64 GB, USB 3.2 Gen 1 (zwart + blauw) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DTXM/64GB |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product hoogte | 11.60 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product gewicht | 10 kg |
| Product breedte | 21.80 cm |
| Stootvaste behuizing | Nee |
| Maat | Standaard |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Type input/output | USB 3.0 A |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Type beveiliging | Geen beveiliging |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 17 g |
| Verpakking breedte | 10.10 cm |
| Draadloze verbinding | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie