Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Belkin F8W974btWHT beschermende houder zit je AirTag veilig en stijlvol opgeborgen. Dankzij de innovatieve draaivergrendeling blijft je AirTag stevig op zijn plek zitten, zodat je hem nooit kwijtraakt. De houder is voorzien van opstaande randen die krassen voorkomen, waardoor je tracker er altijd als nieuw uit blijft zien. Bovendien is je AirTag goed zichtbaar, inclusief eventuele teksten en logo's die erop staan.
Het stevige en flexibele bandje maakt het eenvoudig om je AirTag aan allerlei spullen te bevestigen, zoals je koffer, rugzak of handtas. Zo houd je altijd zicht op je waardevolle eigendommen. De houder is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren, waaronder wit, die perfect passen bij je AirTag en je persoonlijke stijl versterken.
De open vormgeving van de houder zorgt ervoor dat je AirTag stevig vastzit, terwijl de vormgeving en personalisaties zichtbaar blijven. Dankzij het speciale draai-en-vergrendel-systeem zet je de tracker gemakkelijk vast en weer los wanneer nodig. Dit maakt de houder niet alleen praktisch, maar ook een modieus accessoire.
ππ¨
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 13.50 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F8W974btWHT |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor type apparaat | Fiets, Activity tracker, Smartphone, Smartwatch, Wearable, Laptop |
| Geschikt voor besturingssysteem | iOS |
| Type tracker | Tracker accessoire |
| Verpakkingsgewicht | 29 g |
| Verpakkingsinhoud | Beschermende houder met bandje voor AirTag |
| Verpakking breedte | 8.90 cm |
Belkin staat al jaren bekend om slimme accessoires die je dagelijkse devices duurzaam versterken. Door gerecyclede kunststoffen en plastic-vrije verpakkingen te gebruiken, draagt Belkin bij aan een toekomst met minder afval Γ©n meer kleur.
Of je nu je telefoon supersnel wilt opladen, onderweg energie bij je draagt of je bureau wilt ontdoen van kabelchaos: met een Belkin snellader, Belkin powerbank of Belkin draadloze oplader kies je voor efficiΓ«ntie zΓ³nder concessies aan het milieu. Elke oplader is compact, energiezuinig en ontworpen om jaren mee te gaan.
Met de doordachte ontwerpen van Belkin ervaar je niet alleen topkwaliteit, maar maak je ook een bewuste keuze voor onze planeet. Minder verspilling, meer power!
Klaar om je tech future-proof te maken? Ontdek nu het volledige assortiment van Belkin bij Zazz en laad je leven op met duurzame energie.
πΏβ¨
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie