Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Belkin MSC002BTBK accessoire hou je je AirTag of andere GPS-tracker veilig en beschermd. Dankzij de innovatieve draaivergrendeling zit je tracker stevig vast in de houder, zodat je je geen zorgen hoeft te maken dat hij er zomaar uitvalt. De houder heeft opstaande randen die je tracker beschermen tegen krassen en andere beschadigingen, terwijl de open vormgeving ervoor zorgt dat eventuele teksten of logo's op je AirTag goed zichtbaar blijven.
Deze houder is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren, waaronder zwart, wit, roze en blauw, zodat je altijd een kleur kunt kiezen die bij jouw stijl of je AirTag past. Zo combineer je functionaliteit met een persoonlijke touch.
De meegeleverde stevige sleutelring maakt het eenvoudig om je tracker te bevestigen aan je huissleutels, autosleutels, bagage, de halsband van je huisdier en meer. Zo weet je zeker dat je tracker altijd goed vastzit en je je spullen makkelijk kunt terugvinden. De houder is ook verkrijgbaar met een bandje voor bevestiging aan bijvoorbeeld koffers, handtassen of rugzakken.
De speciale draai-en-vergrendel-methode zorgt ervoor dat je tracker stevig en veilig in de houder blijft zitten. Dit geeft je extra zekerheid dat je tracker niet zomaar losraakt, ook bij dagelijks gebruik en onderweg.
De Belkin MSC002BTBK is gemaakt van duurzame materialen en wordt geleverd in een verpakking van twee stuks. Je krijgt ook 2 jaar fabrieksgarantie, wat extra vertrouwen geeft in de kwaliteit van dit accessoire. Bovendien is de houder voorzien van een zichtbare CE-markering en voldoet hij aan eWaste normen, waardoor je een verantwoorde keuze maakt.
ππ¨
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Indicatie range outdoors | 50 m |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 13.30 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MSC002BTBK |
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Geschikt voor type apparaat | Fiets, Motor, Smartphone, Smartwatch, Tablet, Laptop, Speaker |
| Type tracker | Tracker accessoire |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Verpakkingsinhoud | 2 beschermende houders met sleutelhanger |
| Verpakking breedte | 9.10 cm |
Belkin staat al jaren bekend om slimme accessoires die je dagelijkse devices duurzaam versterken. Door gerecyclede kunststoffen en plastic-vrije verpakkingen te gebruiken, draagt Belkin bij aan een toekomst met minder afval Γ©n meer kleur.
Of je nu je telefoon supersnel wilt opladen, onderweg energie bij je draagt of je bureau wilt ontdoen van kabelchaos: met een Belkin snellader, Belkin powerbank of Belkin draadloze oplader kies je voor efficiΓ«ntie zΓ³nder concessies aan het milieu. Elke oplader is compact, energiezuinig en ontworpen om jaren mee te gaan.
Met de doordachte ontwerpen van Belkin ervaar je niet alleen topkwaliteit, maar maak je ook een bewuste keuze voor onze planeet. Minder verspilling, meer power!
Klaar om je tech future-proof te maken? Ontdek nu het volledige assortiment van Belkin bij Zazz en laad je leven op met duurzame energie.
πΏβ¨
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie