Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Manhattan 178433 is een draagbare streepjescodelezer die je eenvoudig overal mee naartoe neemt. Dankzij het compacte formaat en een gewicht van slechts 150 gram is deze handscanner licht en comfortabel in gebruik, zowel voor professioneel als particulier gebruik.
Deze barcodelezer werkt met een 1D CCD beeldsensor, die snel en nauwkeurig barcodes scant. Of je nu barcodes in een magazijn, winkel of kantoor scant, je bent verzekerd van een betrouwbare en efficiënte werking zonder gedoe.
De Manhattan 178433 sluit je via USB, RS-232 of toetsenbord-aansluiting aan. Hierdoor is hij meteen klaar voor gebruik zonder dat je extra software hoeft te installeren. Dit maakt de scanner ideaal voor verschillende systemen en toepassingen.
De behuizing van acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) en rubber beschermt de scanner tegen stof en spatwater dankzij de IP54-classificatie. Dit betekent dat de scanner ook in iets zwaardere omgevingen betrouwbaar blijft functioneren, waardoor je minder zorgen hebt over schade.
Met een stroomverbruik van slechts 70 mA en een ingangsspanning van 5 V is de scanner energiezuinig. Je krijgt er ook een fabrieksgarantie van 2 jaar bij, met minimaal 24 maanden ondersteuning voor updates. Zo ben je verzekerd van een duurzame investering die lang meegaat.
📦🔍
Bestel nu de Manhattan 178433 en ervaar snelle en betrouwbare barcode scanning waar je ook bent!
| Aanvullende functies | Geen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Automatisch dubbelzijdig afdrukken | Nee |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| eWaste | Ja |
| Extern geheugenslot | Nee |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Lcd-display | Nee |
| Verpakking lengte | 1.50 mm |
| Fabrikant Adres | IC Intracom Vertriebs GmbH,Löhbacher Str. 7,58553,Halver,DE,sales@intellinetnetwork.eu |
| Elektronisch adres fabrikant | sales@intellinetnetwork.eu |
| Fabrikant Naam | IC Intracom Vertriebs GmbH |
| Model | 178433 USB-Kit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 178433 |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Producttaal | Engels |
| Scanresolutie (DPI) | 300 x 300 |
| Toepassing scanner | Barcodes |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Type input/output | USB |
| Type scanner | Handscanner |
| Gebruik scanner | Particulier en professioneel gebruik |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 150.00 g |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Draadloze verbinding | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie