Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Intellinet 714051 is een krachtige stekkerdoos die perfect in jouw 19 inch patchkast past. Dankzij de 2 HE (hoogte-eenheden) is hij geschikt voor professionele montagemogelijkheden in kasten en wandverdelers. De behuizing is gemaakt van stevig aluminium, wat zorgt voor duurzaamheid en een strakke uitstraling in zwart.
Deze stekkerdoos heeft maar liefst 15 geaarde contactdozen, zodat je al je apparatuur veilig kunt aansluiten. De dubbele tuimelschakelaar maakt het makkelijk om de stroom in één keer aan of uit te zetten. Met een maximale stroomsterkte van 16 ampère en een nominale spanning van 250 volt ben je verzekerd van stabiele stroomtoevoer.
De standaard 3 meter lange stroomkabel geeft je voldoende bewegingsvrijheid bij het plaatsen van de stekkerdoos. Hoewel hij niet geschikt is voor wandmontage, kun je hem vrijstaand monteren in je kast. De stekkerdoos beschikt over randaarde, wat extra bescherming biedt tegen elektrische schokken. Bovendien is het product milieuvriendelijk met eWaste-certificering en wordt het geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar.
🔌🛡️
Ben jij klaar om jouw patchkast veilig en overzichtelijk van stroom te voorzien? Bestel dan snel de Intellinet 714051 stekkerdoos bij Zazz!
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | Zwart |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Snoerlengte | 3 m |
| eWaste | Ja |
| Platte stekker | Nee |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Met snoer | Ja |
| Met overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type aarding | Met randaarde |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Engels, Duits |
| Verpakking lengte | 3 mm |
| Fabrikant Adres | IC Intracom Vertriebs GmbH,Löhbacher Str. 7,58553,Halver,DE,sales@intellinetnetwork.eu |
| Elektronisch adres fabrikant | sales@intellinetnetwork.eu |
| Fabrikant Naam | IC Intracom Vertriebs GmbH |
| Materiaal | Aluminium |
| Montage | Vrijstaand |
| Aantal stopcontacten | 15 |
| Aan-uit schakelaar | Ja |
| Type verloop | Geen verloop |
| Type stekkerdoos | Standaard stekkerdoos |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 8.88 cm |
| Product breedte | 4.44 cm |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Aantal usb-poorten | Geen |
| USB | Nee |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Stekkerdoos |
| Verpakking breedte | 482 mm |
| Met kinderbeveiliging | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie