Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De WiiM Remote afstandsbediening tilt jouw luisterervaring naar een hoger niveau. Met de handige push-to-talk spraakknop kun je eenvoudig opdrachten geven in een normale gesprekstoon. Houd de knop ingedrukt, spreek je commando uit en zodra je loslaat, voert jouw WiiM-apparaat de opdracht uit via Alexa. Geen extra Alexa-apparaat nodig! Zo bedien je je muziek, podcasts en radiostations sneller dan ooit.
In een handomdraai stel je deze afstandsbediening in via de WiiM Home App. Koppel 'm aan jouw WiiM Mini, Pro, Pro+ of Amp en je bent klaar om te gaan. Geen gedoe, gewoon direct genieten van volledige controle over je geluid.
Met één druk op de knop pauzeer of speel je muziek af, schakel je tussen nummers, regel je het volume of demp je het geluid. Daarnaast zijn er vier aanpasbare voorinstellingen waarmee je snel je favoriete nummers, radiostations of podcasts start. Zo heb je alles binnen handbereik zonder ingewikkelde menu’s.
Deze afstandsbediening is speciaal ontworpen voor de WiiM multiroom, WiiM Pro, Pro+ en Amp. Zo bedien je moeiteloos al je verbonden apparaten via één slim hulpmiddel. Batterijen (2x AAA) zijn niet inbegrepen, dus plaats deze voor gebruik.
🎤📻
Wacht niet langer en verbeter vandaag nog jouw luisterervaring met de WiiM Remote afstandsbediening!
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking lengte | 174 mm |
| Producttaal | Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Geschikt voor merk | WiiM |
| Geschikt voor type apparaat | Ontvanger |
| Type afstandsbediening | Originele afstandsbediening |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| Verpakking breedte | 57 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie