Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De OtterBox Defender backcover zwart is speciaal ontworpen voor de Apple iPad Mini 6 (2021). Gemaakt van robuust kunststof, beschermt deze backcover de achterkant en randen van je iPad Mini tegen schade door vallen en stoten in het dagelijks gebruik. Dankzij het stevige materiaal en de extra dikke randen met schokdempend vermogen blijft jouw iPad extra goed beschermd en vrij van vuil en stof. Alle knoppen en poorten blijven natuurlijk volledig toegankelijk, zodat je nooit beperkt wordt in het gebruik.
Wil je jouw iPad Mini 6 ook comfortabel neerzetten? Deze OtterBox Defender hoes beschikt over een ingebouwde standaard waarmee je je tablet rechtop zet. Perfect om handsfree video’s te kijken, te videobellen of te werken. Zo wordt je iPad Mini nog veelzijdiger en gebruiksvriendelijker in het dagelijks leven.
Ben je op zoek naar de beste bescherming voor je Apple iPad Mini 6? Dan is deze OtterBox Defender hoes jouw beste vriend. Dankzij de stevige backcover en extra dikke randen met schokabsorptie blijft je iPad Mini veilig, zelfs als je per ongeluk iets laat vallen. Het strakke, effen zwarte ontwerp geeft je tablet bovendien een stoere en professionele uitstraling zonder poespas.
📱🛡️
Bescherm je iPad Mini 6 vandaag nog met deze krachtige OtterBox Defender hoes en geniet van optimale veiligheid en gebruiksgemak!
| Regelbare standen | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Zwart |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Ontwerp | Effen |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Verpakking lengte | 22.10 cm |
| Fabrikant Naam | Otterbox |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale schermformaat | 8.3 Inch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 77-87478 |
| Gelegenheid | Zomaar |
| Bescherming van zijde | Volledig toestel |
| Ruimte voor toetsenbord | Nee |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor schermgrootte | 8.3 |
| Geschikt voor tabletmodel | Apple iPad Mini 6 8.3 (2021) |
| Type hoesje | Back Cover |
| Variant | Mini |
| Verpakkingsgewicht | 279 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Apple iPad Mini 6 8.3 (2021) Hoes - Otterbox - Defender Serie - Hard Kunststof Backcover - Zwart - Hoes Geschikt Voor Apple iPad Mini 6 8.3 (2021) |
| Verpakking breedte | 15.50 cm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie