Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De URBAN ARMOR GEAR Monarch Pro is ontworpen met een krachtige vijflaagse constructie die jouw Apple iPhone 16 Pro Max optimaal beschermt. De buitenste laag bestaat uit een schokbestendige TPU bumper die samen met het Armor Frame zorgt voor maximale val- en schokabsorptie. Daaronder ligt een polycarbonaat basis die extra bescherming biedt tegen schokken die het frame weten te passeren. De behuizing is omringd door flexibel rubber, wat zorgt voor extra schokabsorptie. Metalen schroeven verbinden alle lagen tot een solide en duurzame constructie, waardoor je telefoon zelfs bij een val tot 1 meter hoogte goed beschermd is.
De Monarch Pro voldoet aan de militaire standaard MIL STD810G 156.6, wat betekent dat het hoesje getest is onder zware omstandigheden en je telefoon extreem goed beschermt. Dit maakt het hoesje ideaal voor wie maximale veiligheid wil zonder in te leveren op stijl of gebruiksgemak.
Dankzij de ingebouwde MagSafe magneet bevestig je eenvoudig al je MagSafe accessoires direct op de achterkant van je iPhone 16 Pro Max. Daarnaast zijn de knoppen extra groot gemaakt voor een comfortabele bediening, zodat je altijd moeiteloos je telefoon kunt gebruiken terwijl die goed beschermd is. Het hoesje ondersteunt bovendien draadloos opladen, zodat je geen gedoe hebt met kabels.
🛡️📱
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 5 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat, TPU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11445711397B |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Pro Max |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie