Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Urban Armor Gear Plasma XTE hoes biedt een geavanceerde bescherming voor je Apple iPhone 16 Pro. Dit hoesje is ontworpen met een verhoogde schermrand en verstevigde airsoft hoeken, wat zorgt voor een uitstekende schokbestendigheid. Zo blijft je telefoon goed beschermd tegen vallen en stoten, tot een valhoogte van 1 meter. Dankzij het slanke profiel blijft je telefoon bovendien makkelijk in de hand liggen en in je zak passen.
Met de ingebouwde kickstand kijk je eenvoudig je favoriete series of voer je videobelgesprekken in zowel horizontale als verticale positie. Dit maakt het gebruik van je telefoon nog comfortabeler, zonder dat je hem steeds vast hoeft te houden.
Het hoesje is uitgerust met een ingebouwde MagSafe magneet, waardoor je MagSafe accessoires zoals opladers en portemonnees gemakkelijk magnetisch op de achterkant bevestigt. Dit maakt het wisselen van accessoires snel en eenvoudig, zonder dat je het hoesje hoeft te verwijderen.
De extra grote knoppen zorgen voor een fijne en comfortabele bediening van je telefoon. Het hoesje is gemaakt van stevig kunststof en ondersteunt draadloos opladen, zodat je je telefoon gemakkelijk kunt opladen zonder het hoesje te verwijderen.
📱🛡️
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Transparant |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 16 Pro |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Materiaal | Polycarbonaat, TPU |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11447411404G |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Pro |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Draadloos opladen | Ja |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie