Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de URBAN ARMOR GEAR Monarch Pro Backcover geef je jouw iPhone 17 Pro Max niet alleen een robuuste en stijlvolle uitstraling, maar bescherm je hem ook optimaal tegen vallen en stoten. Dit hoesje bestaat uit maar liefst vijf lagen die samenwerken om jouw toestel te beveiligen. De stevige kunststof basis zorgt voor een sterke fundering, terwijl de siliconen randen schokken absorberen. Zo kan jouw telefoon een val tot wel 5 meter zonder problemen doorstaan, wat betekent dat het hoesje voldoet aan de strenge militaire MIL-STD-810G valtestnormen.
Dankzij de ingebouwde MagSafe magneet kun je moeiteloos gebruik maken van draadloos opladen en diverse magnetische accessoires. Of het nu gaat om een magnetische kaarthouder, powerbank of telefoonhouder, alles klikt precies goed op jouw telefoon. Dit maakt het gebruik van je telefoon nog gemakkelijker zonder dat je het hoesje hoeft te verwijderen. Bovendien blijft het slanke en lichte ontwerp behouden, waardoor je telefoon niet onnodig dik wordt.
De Monarch Pro Backcover is speciaal op maat gemaakt voor de iPhone 17 Pro Max. Alle knoppen en poorten blijven goed toegankelijk en de extra grote knoppen zorgen voor eenvoudig bedienen. De opstaande randen bieden extra bescherming aan het scherm, waardoor je toestel nog veiliger is. Dankzij het dunne ontwerp draag je het hoesje comfortabel in je zak of tas zonder dat het gaat irriteren.
Dit hoesje biedt jou een combinatie van stijl, bescherming en gebruiksgemak. Het is vervaardigd uit hoogwaardige, premium materialen en met de hand gemaakt. De zachte, schokbestendige kern en de dubbele militaire valtestnormen garanderen maximale bescherming. Daarnaast krijg je er een jaar garantie bij, wat vertrouwen geeft in de kwaliteit van het product.
📱🛡️
Wacht niet langer en geef je iPhone de bescherming die hij verdient met de URBAN ARMOR GEAR Monarch Pro Backcover!
| Regelbare standen | Nee |
| Anti-straling | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Zilver |
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 5 meter hoogte |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Met venster | Nee |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 114514113636 |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor MagSafe magneet | Ja |
| Geschikt voor aantal pasjes | 0 |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Type hoesje | Back Cover |
| Type MagSafe | Inclusief MagSafe magneet |
| Variant | Pro Max |
| Verpakkingsgewicht | 104 g |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met koord | Nee |
| Met geïntegreerde accu | Nee |
| Met screenprotector | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie