Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de OTTER PRODUCTS Symmetry Folio beschermhoes geef je jouw Apple iPad Pro 11 Inch (2024) een stijlvolle en stevige bescherming. Deze bookcase is speciaal ontworpen om je tablet rondom te beschermen tegen krassen en stoten tot een valhoogte van 1 meter. Zo hoef je je geen zorgen te maken tijdens het dagelijks gebruik of onderweg.
De hoes sluit dankzij een sterke magneet stevig en veilig af. Hierdoor blijft je iPad altijd goed beschermd als je hem niet gebruikt, maar open je hem ook gemakkelijk wanneer je snel aan de slag wilt. Zo combineert deze case veiligheid met gebruiksgemak.
De grijze hoes is gemaakt van duurzaam kunstleer dat niet alleen mooi oogt, maar ook prettig aanvoelt en lang meegaat. Dit materiaal zorgt voor een comfortabele grip en behoudt zijn uitstraling, zelfs bij intensief gebruik. Zo houd je je iPad er altijd tiptop uitzien.
Deze bookcase is perfect op maat gemaakt voor jouw iPad Pro 11 Inch (2024). Alle knoppen, aansluitingen en laadpoorten blijven vrij en makkelijk te bedienen zonder de hoes te verwijderen. Daarnaast beschikt de hoes over een ingebouwde standaard, ideaal om je tablet rechtop te zetten voor het kijken van video's, presentaties of videovergaderingen. Dit maakt de hoes perfect voor zowel thuis als zakelijk gebruik.
📱🛡️
Wacht niet langer en geef je iPad de bescherming en stijl die hij verdient met de OTTER PRODUCTS Symmetry Folio!
| Regelbare standen | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Grijs |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Ontwerp | Effen |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verpakking hoogte | 1.90 cm |
| Inclusief auto-wake functie | Nee |
| Verpakking lengte | 28.30 cm |
| Fabrikant Adres | 9 Av. de la Rotonde - 59160 Lille |
| Elektronisch adres fabrikant | info@ingrammicro.com |
| Fabrikant Naam | Ingram Micro |
| Materiaal | Kunstleer |
| Maximale schermformaat | 11 Inch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 77-95257 |
| Bescherming van zijde | Volledig toestel |
| Ruimte voor toetsenbord | Nee |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor schermgrootte | 11 |
| Geschikt voor tabletmodel | Apple iPad Pro 11 (2024) |
| Type hoesje | Book Case |
| Variant | Pro |
| Verpakkingsgewicht | 291 g |
| Verpakkingsinhoud | Otterbox Symmetry Folio iPad Pro 11 Inch (2024) Hoes Bookcase - Grijs |
| Verpakking breedte | 18.80 cm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie