Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De House of Marley Smile Jamaica USB-C oordopjes brengen jouw muziek tot leven met een krachtig en warm geluid dankzij de 9,2 mm drivers. Deze bedrade in-ears zijn ontworpen voor wie niet alleen topgeluid wil, maar ook waarde hecht aan comfort en duurzaamheid. Ze passen perfect bij jouw moderne USB-C apparaten, zoals smartphones, tablets en laptops.
Met materialen als FSC-gecertificeerd hout, gerecycled aluminium en REWIND-stof van gerecyclede materialen, laat je met deze oordopjes zien dat je geeft om de planeet. De kabel is gevlochten en knoopvrij, zo voorkom je frustratie en gaat hij langer mee. Bovendien wordt het geheel geleverd in 100% plasticvrije, recyclebare verpakking. Zo maak je een bewuste keuze zonder in te leveren op stijl of kwaliteit.
De Smile Jamaica USB-C oordopjes komen met twee maten siliconen eargels, zodat je altijd de perfecte pasvorm vindt. De in-line microfoon zorgt voor heldere gesprekken, en met de 1-knopsbediening wissel je makkelijk tussen muziek en telefoon. Let wel op: deze oordopjes werken alleen met apparaten die een USB-C aansluiting hebben. Ze zijn niet geschikt voor Apple Lightning, micro USB of 3,5 mm jack aansluitingen.
🎧🌿
Pak nu je House of Marley Smile Jamaica USB-C oordopjes en geniet van muziek met een missie!
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Draadloos bereik | 0 m |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kabel los te koppelen | Nee |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Kan omgevingsgeluid doorlaten (transparantiemodus) | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Bruin |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening Audio | Universeel |
| Bediening via oordopjes | Pauzere/afspelen, Oproepen beantwoorden/ophangen, Spraak assistent activeren |
| Oordopjes gemaakt voor | Dagelijks gebruik |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Hi-Res Audio | Nee |
| In-ear monitor muzikanten | Nee |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Inclusief smartcase | Nee |
| Intern geheugen / muziek op oordopje opslaan | Nee |
| Introductiemaand | Augustus |
| Introductiejaar | 2025 |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Type oordopjes | In-ear |
| Type microfoon | In snoer |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Universeel |
| Verpakkingstaal | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Universeel, Spaans, Italiaans |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Fabrikant Adres | Five Oak Green RoadTN110GP TonbridgeKent, Verenigd Koninkrijk |
| Elektronisch adres fabrikant | row.service@fkabrands.com |
| Fabrikant Naam | FKA Brands Ltd |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
| Maximum vermogen voor opladen | 0 W |
| Minimale frequentie | 18 Hz |
| Minimum vermogen voor opladen | 0 W |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Model | Smile Jamaica USB-C |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EM-JE042-BA |
| Meerdere maten eartips meegeleverd | Ja |
| NFC | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Product gewicht | 10 g |
| Snel laden functionaliteit | Nee |
| Oplaadbaar | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Type Noise cancelling | Passive Noise cancelling |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Niet draadloos |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Waterbestendig | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 33 g |
| Verpakkingsinhoud | Earbuds, 2x eartips |
| Verpakking breedte | 53 mm |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Draadloos opladen | Nee |
| Met oorhaak | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie