Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Philips JC302/50 schoonmaakcartridge voor het SmartClean-systeem geef je jouw scheerapparaat de beste verzorging. Deze cartridge reinigt, smeert en ververst je apparaat op een makkelijke en efficiënte manier. Zo zorg je elke dag voor een fris scheergevoel zonder gedoe.
Dankzij de actieve smering vermindert de wrijving tussen de scheerhoofden en messen. Dat betekent minder slijtage en een langere levensduur van je scheerapparaat. Hierdoor presteert het apparaat optimaal en geniet je langer van een gladde scheerbeurt.
Het speciale DualFiltration-systeem in de cartridge zorgt dat vuil en haartjes veel grondiger worden verwijderd dan bij schoonmaken met alleen water. Dit maakt je scheerapparaat wel tot 10 keer schoner, wat zorgt voor een betere hygiëne en scheerkwaliteit.
🧼✨
Geef je scheerapparaat de verzorging die het verdient. Bestel deze Philips schoonmaakcartridges vandaag nog!
| Accu/batterij technologie | Overige technologieën |
| Kleur | kleur |
| eWaste | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 169 mm |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| Fabrikant Adres | Tussendiepen 4A - 9206 AD Drachten � The Netherlands |
| Elektronisch adres fabrikant | www.philips.com/support |
| Fabrikant Naam | DAP B.V. |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | JC302/50 |
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Type scheerapparaat reiniger | Reinigings-cartridge |
| Verpakkingsgewicht | 1059 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Verpakking breedte | 193 mm |
Philips is al meer dan 130 jaar een vertrouwde naam in huishoudelijke en persoonlijke verzorgingsproducten. Hun focus ligt op het ontwikkelen van slimme, duurzame technologieën die jouw leven makkelijker maken. Van hoogwaardige blenders en koffiemachines tot geavanceerde elektrische tandenborstels – Philips biedt producten van topkwaliteit die niet alleen gebruiksvriendelijk zijn, maar ook energie-efficiënt. Perfect voor de bewuste consument die kiest voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. 🌿✨
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie