Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Smoby Bloemenmarkt kunnen kinderen vanaf 3 jaar hun eigen bloemen ontwerpen en samenstellen tot mooie boeketten. Dankzij de unieke mechanische bloemenmaker is het kinderspel om steeds nieuwe bloemcreaties te maken en samen te stellen. Je steekt de korte bovenkant van de steel in de onderkant van de bloempers en legt twee stoffen bloemblaadjes op de pers. Vervolgens bevestig je de stamper van de bloem met lichte druk en steek je de creatie in de lange steel. Zo ontstaan steeds weer nieuwe en verschillende bloemen.
De bloemen kunnen ook weer gedemonteerd worden, waardoor het spel eindeloos blijft. Kinderen kunnen hun creaties aanpassen, opnieuw maken en blijven ontdekken. De meegeleverde vazen en papieren zakken maken het mogelijk om bloemen te combineren tot boeketten, die ze kunnen geven of verkopen aan vrienden of ouders. Zo wordt het rollenspel nog leuker en leerzamer.
De set bevat een bloemenmachine met pers, 47 voorgemaakte stoffen bloemblaadjes, 8 lange en 8 korte plantenstengels, 16 stengels en 16 stempels om bloemen te bevestigen, 2 vazen, 2 doorzichtige reageerbuisjes, 3 papieren zakken om boeketten in te verpakken, plus stickers om te versieren. De handleiding helpt kinderen stap voor stap met tips voor het maken van bloemen. Alles is van hoogwaardig kunststof, gemaakt in Frankrijk. De voorgesneden stoffen bloemblaadjes zijn kleurrijk en direct klaar voor gebruik.
Smoby Toys is een expert in veilig en educatief speelgoed dat kinderen helpt hun vaardigheden te ontwikkelen. De bloemenmarkt stimuleert creativiteit, fijne motoriek en rollenspel. Dit product is getest, kleurrijk en perfect voor kinderen die graag ontdekken en creëren. Bovendien is het speelgoed duurzaam en geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, met toezicht van volwassenen.
🌸🎨
Ga aan de slag en maak de mooiste bloemencreaties met de Smoby Bloemenmarkt!
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Ja |
| Kleur | Meerkleurig |
| eWaste | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Verpakking hoogte | 148 mm |
| Verpakking lengte | 443 mm |
| Fabrikant Adres | FRANCE Lavans Les Saint Claude Route du Haut Jura 95 39170 |
| Elektronisch adres fabrikant | www.service.smoby.com |
| Fabrikant Naam | SMOBY TOYS S.A.S |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Voorgemonteerd | Nee |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Product gewicht | 910 g |
| Product breedte | 30 cm |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Maakt geluid | Nee |
| Speelgoedwinkel opties | Inclusief accessoires |
| Verpakkingsgewicht | 1277 g |
| Verpakking breedte | 304 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie