Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Tefal Easy Fry Silence Deluxe EY5528 ervaar je ongehoord stil koken dankzij de exclusieve Silent Technology. Dit model is getest als de stilste airfryer in de air fry-stand voor friet, waardoor je zonder storend geluid je favoriete gerechten bereidt. Zo blijft het in jouw keuken lekker rustig terwijl jij geniet van heerlijke maaltijden.
Deze airfryer bakt tot wel 55% sneller dan een traditionele oven, waardoor je minder lang hoeft te wachten op je eten. Dankzij de Extra-Crisp technologie worden je gerechten extra krokant en smaakvol. Daarbij bespaar je tot 70% energie, een slimme keuze voor je portemonnee én het milieu. Gezond en efficiënt koken was nog nooit zo makkelijk.
De Easy Fry Silence Deluxe is uitgerust met een afneembare voorzijde van de mand, waardoor schoonmaken en opbergen eenvoudig is. Je kunt restjes bewaren met de meegeleverde afsluitdeksel en het unieke Easy Clean & Store systeem bespaart ruimte in je vaatwasser. Met 10 automatische programma's en temperaturen van 40°C tot 220°C kun je bakken, braden, drogen en air fryen. Perfect voor alle soorten gerechten en snacks!
Met deze airfryer geniet je van goudbruine en krokante resultaten met weinig tot geen olie. Zo verminder je tot 99% van de toegevoegde vetten en eet je veel gezonder zonder in te leveren op smaak. Dankzij de keramische antikleeflaag en BPA-vrije materialen kook je veilig en gemakkelijk, terwijl de antislip bodem zorgt voor stabiliteit tijdens gebruik.
De Tefal EY5528 is ontworpen met het oog op duurzaamheid. Hij is makkelijk te repareren met snelle en betaalbare levering van onderdelen tot wel 15 jaar. Met 6200 reparatiecentra wereldwijd ben je verzekerd van lange levensduur en service. Dit maakt het een verstandige keuze voor wie zowel kwaliteit als milieu belangrijk vindt.
🔥🍟
Wacht niet langer en haal deze stille en veelzijdige airfryer in huis voor heerlijke, gezonde maaltijden snel en stil bereid!
| Meegeleverde accessoires | Grillrooster, Grillplaat |
| Aanvullende functies | Braadfunctie |
| Bodem met antislip | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Automatisch kookprogramma | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| BPA-vrij | Ja |
| Inhoud | 5 l |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Roestvrijstaal |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bestuurbaar via app | Nee |
| Cool wall | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Koord opslagruimte | Ja |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Volwassenen |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Verpakking hoogte | 381 mm |
| Met maatverdeling | Ja |
| Indicatie afgerond | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Introductie | 2025 |
| Warmhoud functionaliteit | Ja |
| Type heteluchtfriteuse | Standaard heteluchtfriteuse - 1 mand |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Duits, Nederlands |
| Verpakking lengte | 423 mm |
| Fabrikant Adres | Chemin du Moulin Carron 112, 69134 Ecully |
| Elektronisch adres fabrikant | salesnl@groupeseb.com |
| Fabrikant Naam | Groupe Seb |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal antikleeflaag | Keramisch |
| Maximale temperatuur | 220 °C |
| Minimale temperatuur | 40 °C |
| Model | Tefal Easy Fry Silence EY5528 EY5528 5L stille airfryer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EY5528E0 |
| Antikleeflaag | Ja |
| Aantal programma's | 10 |
| Overhittingsbeveiliging | Ja |
| PFAS-vrij | Ja |
| Vermogen | 1600 W |
| Voorgeprogrammeerde bakprogramma's | Friet en snacks, Groente, Pizza, Taart en cake, Vis, Vlees |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 39.50 cm |
| Producttaal | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Universeel |
| Product lengte | 35 cm |
| Product gewicht | 4850 g |
| Product breedte | 28 cm |
| Verwijderbare kom | Ja |
| Doorzichtige deksel | Nee |
| Stoomfunctie | Nee |
| Geschikt voor hoeveel frites | 600 g |
| Geschikt voor snacks | Ja |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Switch on timer | Nee |
| Temperatuur indicator | Nee |
| Temperatuur instellingen | Ja |
| Geteste bakcapaciteit friet | 1500 g |
| Geteste baktijd friet | 25 minuten |
| Timer | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 15 jaar repareerbaarheid tegen een eerlijke prijs ter ondersteuning van Rowenta's inzet voor duurzame producten. |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Manier van openen | Uitschuif lade |
| Verpakkingsgewicht | 6764 g |
| Verpakkingsinhoud | Airfryer en handleiding |
| Verpakking breedte | 386 mm |
Tefal is een wereldwijde leider in keukenapparatuur en kookgerei, bekend om zijn innovatie en gebruiksgemak. Van pannen met antiaanbaklaag tot slimme keukenmachines en stoomkokers, Tefal biedt alles wat je nodig hebt om gezond, snel en lekker te koken. Of je nu een ervaren chef bent of gewoon wilt genieten van eenvoudig koken, Tefal combineert functionaliteit met stijl.
Tefal zet zich in voor duurzaamheid door recyclebare materialen en energiezuinige technologieën te gebruiken. Het merk produceert producten met een lange levensduur en biedt reparatieopties, waardoor afval wordt verminderd. Met Tefal maak je een bewuste keuze voor een groenere keuken.
Wil jij jouw kookervaring verbeteren met innovatieve en duurzame keukenapparatuur? Bekijk ons assortiment Tefal-producten en ontdek hoe Tefal jouw keuken slimmer en efficiënter maakt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie