Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Rowenta Precious Curls Premium Care CF3460 krultang maakt het creëren van prachtige krullen een eitje, terwijl je haar beschermd blijft. Dankzij de innovatieve functies zoals een timer die oververhitting voorkomt en 3 verschillende care-programma's kun je voor elk haartype de ideale krultemperatuur en -tijd instellen. Zo krijg je schitterende, gezonde krullen zonder zorgen.
Met de ingebouwde timer met pieper weet je precies hoelang je het haar moet krullen. Dit voorkomt dat je haar te heet wordt en beschadigd raakt. Kies tussen 5, 8 of 10 seconden krultijd, afgestemd op jouw haartype en het gewenste resultaat. Zo creëer je losse of juist stevige krullen die lang blijven zitten.
Via het lcd-display stel je eenvoudig een van de 8 temperatuurstanden in, variërend van 130 °C tot 200 °C. Hierdoor pas je de warmte perfect aan op dun, normaal of dik haar. Zo heb je altijd de juiste temperatuur voor jouw stylingbehoefte en voorkom je onnodige hittebeschadiging.
De 25 mm krultang is voorzien van een unieke kasjmier keratine-coating verrijkt met arganolie. Dit zorgt niet alleen voor een gladdere styling, maar beschermt je haar ook tegen uitdroging en maakt het zijdezacht. Het resultaat: natuurlijk ogende, glanzende krullen die heerlijk aanvoelen.
De krultang schakelt automatisch uit na één uur niet-gebruikt te zijn, wat extra veiligheid biedt. Het 360° draaibare snoer zorgt voor optimale bewegingsvrijheid tijdens het stylen, zodat je zonder gedoe aan de slag kunt. Bovendien is het apparaat binnen 45 seconden opgewarmd en klaar voor gebruik, zodat je snel aan je look kunt beginnen.
💇♀️✨
Wacht niet langer en creëer de mooiste krullen met de Rowenta CF3460 krultang. Bestel hem vandaag nog bij Zazz!
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Keramische verwarmingselementen | Ja |
| Kleur | Wit |
| Snoerlengte | 1.8 m |
| Draadloos | Nee |
| Dual Voltage | Nee |
| eWaste | Ja |
| Flexibel roterend koord | Ja |
| Haarklem | Ja |
| Ophangbaar | Ja |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Met display | Ja |
| Ion technologie | Nee |
| Toetsenvergrendeling | Nee |
| Taal handleiding | Frans, Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Verpakking lengte | 379 mm |
| Fabrikant Adres | Chemin du Moulin Carron 112, 69134 Ecully |
| Elektronisch adres fabrikant | salesnl@groupeseb.com |
| Fabrikant Naam | Groupe Seb |
| Materiaal | Keramische coating |
| Maximum diameter krultang | Normaal - 2 tot 3 cm |
| Maximale temperatuur | 200 °C |
| Geheugenfunctie | Nee |
| Minimum diameter krultang | Normaal - 2 tot 3 cm |
| Minimale temperatuur | 130 °C |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CF3460 |
| Aantal verschillende opzetstukken | 1 |
| Overhittingsbeveiliging | Ja |
| Product lengte | 33.50 cm |
| Temperatuur instellingen | Ja |
| Timer | Nee |
| Type krultang | Rechte krultang |
| Voltage | 240 V |
| Opwarmtijd | 45 seconde |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 549 g |
| Verpakkingsinhoud | Rowenta Precious Curls Premium Care CF3460 - Krultang |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Met verzorgende olie | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie