Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de VTech Kidizoom Touch 5.0 haal je een veelzijdige digitale camera in huis die veel meer kan dan alleen foto's maken. Of je nu selfies wilt schieten, creatieve foto's wilt bewerken of tussendoor spelletjes wilt spelen, deze camera combineert het allemaal in een stijlvol en robuust ontwerp. Het 3,5-inch kleurenaanraakscherm maakt het bedienen van de camera super eenvoudig en leuk, zelfs voor jonge kinderen.
Deze camera is uitgerust met twee camera's: een 5,0 MP camera aan de voorkant voor scherpe selfies en een 2,0 MP camera aan de achterkant om omgevingsfoto's te maken. Met talrijke nieuwe foto-effecten zoals kleurenfilters, dubbele cameramodus voor video's en een stempelmaker kun je eindeloos experimenteren. Daarnaast biedt de Kidizoom Touch 5.0 ook een gekke schilderstudio en een animatiestudio, waarmee je zelfs films kunt maken van individuele afbeeldingen.
Naast het vastleggen van herinneringen heeft de camera een geïntegreerde muziekspeler die MP3-bestanden afspeelt en wordt een koptelefoon meegeleverd voor ongestoord luisterplezier. Daarnaast zijn er zes touchscreen-spellen ingebouwd die zorgen voor extra vermaak onderweg. De stemopname- en stemvervormingsfunctie maakt het ook mogelijk om grappige geluidsopnames te maken. De panorama-functie, zelfontspanner en automatische flits helpen je om elke foto perfect te maken.
Het stevige kunststof ontwerp is gemaakt om tegen een stootje te kunnen, ideaal voor kinderen die graag ontdekken en spelen. Het interne geheugen kan zo'n 100 foto's of 10 minuten video opslaan, en met een microSD-kaart (niet meegeleverd) breid je de opslag eenvoudig uit. Via de meegeleverde USB-kabel sluit je de camera makkelijk aan op je computer om je creaties te delen.
📸🎮
Wacht niet langer en geef jouw kind de ultieme creatieve camera-ervaring met de Kidizoom Touch 5.0!
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Camera | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Kleur | roze |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Meisjes |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal | Kunststof |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-163554 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal megapixels | 0.3 Megapixel |
| Voedingstype | Batterij |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Producttaal | Universeel |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| Verpakking breedte | 198 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie