Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De MW Sleeve is speciaal ontworpen voor de MacBook Pro 13 inch en MacBook Air 13 inch. Dankzij het schok- en krasbestendige polyurethaan materiaal blijft je laptop veilig, zelfs als je onderweg bent. De zachte pilou-pilou voering aan de binnenkant beschermt je MacBook tegen krassen, zodat hij er altijd als nieuw uitziet.
Deze hoes sluit naadloos aan op jouw MacBook dankzij het perfect passende ontwerp. Dit betekent dat je geen gedoe hebt met een te grote of te kleine sleeve. De antraciet grijze kleur geeft de hoes een stijlvolle en moderne uitstraling die bij elke stijl past.
Met een gewicht van slechts 164 gram is deze sleeve extreem licht en makkelijk mee te nemen. Of je nu naar je werk, school of een koffietentje gaat, je MacBook zit veilig en comfortabel in deze compacte hoes. De softcase is spatwaterdicht, zodat je ook bij een onverwachte regenbui gerust bent.
💻🛡️
Wacht niet langer en geef je MacBook de bescherming die hij verdient met de MW Sleeve. Bestel vandaag nog!
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Maximale batterijduur | 0 uur |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor laptopafmeting | 13 inch |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| DVI-D HDCP | Geen |
| DVI-I | Geen |
| Speciaal geschikt voor MacBook | Ja |
| Extra vakken | Geen extra vakken |
| Geslacht | Unisex |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Luidsprekers | Nee |
| Fabrikant Adres | 121 Rue des Hêtres |
| Fabrikant Naam | TILOLI SAS |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maximale processor turbo frequentie | 0 |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Operatingsysteem | Zonder OS |
| Model | Sleeve |
| Aantal vakken | 1 |
| Aantal processorkernen | 0 |
| Aantal geheugenplaatsen | 0 |
| Aantal Thunderbolt 2 poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | 0 |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 2 poorten | 0 |
| Numeriek keypad | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Product diepte | 20 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Producttaal | Nederlands |
| Product gewicht | 164 g |
| Product breedte | 36 cm |
| Mate van bescherming | Lichte stoten, Spatwaterdicht |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Aantal usb-poorten | Geen |
| Touchscreen | Nee |
| Aantal Type A USB 3.2 Gen 2 | 0 |
| USB-C met Displayport functie | Nee |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Draagriem | Nee |
| Draagwijze | In de hand |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
| WiDi | Nee |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie