Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De KNIPEX 26 16 200 telefoontang is VDE/GS gekeurd en getest tot 1000 V, waardoor je verzekerd bent van optimale veiligheid bij het werken met elektrische toepassingen. Deze tangen voldoen aan de strenge DIN ISO 5745-norm, wat garant staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid.
Deze telefoontang beschikt over zeer belastbare, elastische precisiebekken met halfronde, lange bekken en getande grijpvlakken. Hierdoor pak je moeiteloos middelharde draad tot een diameter van 3,2 mm en harde draad tot 2,2 mm vast. De snijkanten zijn extra inductief gehard, wat zorgt voor een lange levensduur en scherpe snijkanten die ook bij intensief gebruik standhouden.
De benen van de tang zijn voorzien van tweekleurige meercomponentengrepen, wat niet alleen een frisse uitstraling geeft, maar ook zorgt voor een comfortabele en stevige grip tijdens het werken. Met een lengte van 200 mm is deze tang compact en wendbaar, ideaal voor nauwkeurige klusjes.
๐งโก
| Toepassing tang | Vastgrijpen, Buigen, Vasthouden, Grijpen |
| Kleur | Kleurloos |
| eWaste | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Type tang | Punttang |
| Verpakking lengte | 216 mm |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Vrije tijd |
| Materiaal | Staal |
| Product lengte | 200 mm |
| Softgrip | Ja |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 249 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Knipex 26 16 200 Telefoontang Recht + Zijsnijder 200mm VDE |
| Verpakking breedte | 75 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie