Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Knipex 26 22 200 diagonale tang is een veelzijdig gereedschap dat ideaal is voor het grijpen en knippen van middelharde tot harde draden. Met een lengte van 200 mm biedt deze tang voldoende hefboomwerking voor nauwkeurig en krachtig werk. De snijkanten zijn extra inductief gehard met een hardheid van ongeveer 61 HRCK, waardoor ze duurzaam en scherp blijven, zelfs bij intensief gebruik.
Deze tang is gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadiumstaal, wat zorgt voor een lange levensduur en uitstekende sterkte. De kop van de tang is gepolijst voor een mooie afwerking en gemakkelijke reiniging. Dankzij het gesmede en oliegeharde productieproces blijft de tang bestand tegen slijtage en corrosie.
De benen van de tang zijn voorzien van tweekleurige, meercomponentengrepen die ergonomisch zijn ontworpen. Hierdoor ligt de tang comfortabel in de hand en heb je altijd een stevige grip, ook bij langdurig gebruik. Dit maakt je werk niet alleen gemakkelijker, maar ook veiliger.
π§βοΈ
| Toepassing tang | Vastgrijpen, Buigen, Vasthouden, Grijpen |
| Kleur | Kleurloos |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 24 mm |
| Type tang | Punttang |
| Verpakking lengte | 198 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadiumstaal |
| Product lengte | 200 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 204 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Knipex 26 22 200 Telefoontang 45Β° + Zijsnijder 200mm |
| Verpakking breedte | 51 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie