Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Knipex Cobra XXL 87 01 560 waterpomptang is ideaal voor het grijpen van buizen en moeren met een diameter tot 115 mm. Ondanks de grote grijpwijdte weegt deze tang verrassend weinig, wat het werken een stuk makkelijker maakt zonder in te leveren op kracht.
Dankzij de knop waarmee je de tang direct op het werkstuk instelt, kun je snel schakelen zonder dat het scharnier doorschiet. De fijne verstelling maakt het mogelijk om de tang precies aan te passen aan verschillende afmetingen, waardoor hij voor allerlei klussen geschikt is.
De handgrepen zijn prettig vormgegeven en voorzien van kunststof bekleding voor een goede grip. Dankzij de zelfklemfunctie glijdt de tang niet van het werkstuk af, wat kracht bespaart en het werk veiliger maakt. Bovendien zorgt de klembeveiliging ervoor dat je handen beschermd blijven tegen verwondingen.
De grijpvakken hebben speciaalgeharde tanden met een hardheid van ca. 61 HRC, wat zorgt voor een vaste grip en hoge slijtvastheid. De dubbele geleiding geeft de tang extra stabiliteit. Gemaakt van gesmeed chroom-vanadium-elektrostaal dat stapsgewijs oliegehard is, is deze tang gebouwd om lang mee te gaan.
๐ง๐ช
| Toepassing tang | Aandraaien, Vastgrijpen, Vasthouden, Grijpen |
| Kleur | Kleurloos |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Type tang | Waterpomptang |
| Verpakking lengte | 556 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Product lengte | 560 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 2750 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Knipex 87 01 560 Waterpomptang Cobra Gepolijst 560mm |
| Verpakking breedte | 126 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie