Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de BRITA Maxtra Pro Extra 1050626 haal je vers gefilterd, koud water in huis zonder smaakstorende stoffen. Dit waterfilter verbetert de smaak van je kraanwater door het verminderen van sporen van onkruidverdelgers, bestrijdingsmiddelen, farmaceutische resten en microverontreinigingen zoals PFAS. Zo geniet je altijd van lekker en gezond water.
Deze duurzame Maxtra Pro cartridge vervangt tot wel 150 plastic flessen van 1 liter. Dat betekent dat je met één patroon tot vier weken lang kunt genieten van zuiver en vers water. Goed voor het milieu en je portemonnee!
De filter is compatibel met alle actuele BRITA tafelwaterfilters, waardoor je hem eenvoudig kunt gebruiken in jouw bestaande systeem. Daarnaast is hij speciaal ontworpen voor sterk kalkhoudend water, ideaal als je water hard tot zeer hard is.
💧🌿
Wacht niet langer en ervaar het verschil van zuiver water met de BRITA Maxtra Pro Extra filter. Bestel hem vandaag nog!
| Kleur | Wit |
| eWaste | Nee |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Taal handleiding | Engels, Duits |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Fabrikant Adres | Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Straße 1, 92240 Hirschau, Duitsland |
| Elektronisch adres fabrikant | info@brita.net |
| Fabrikant Naam | Brita |
| Materiaal | Kunststof, PVC |
| Model | Maxtra Pro Extra |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1050626 |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product breedte | 0 cm |
| Volume in liters | 150 l |
| Verpakkingsinhoud | 1x |
| Verpakking breedte | 0 mm |
Brita is een pionier in waterfiltratie en biedt duurzame oplossingen voor schoon en lekker drinkwater. Of je nu plastic afval wilt verminderen of simpelweg de smaak van kraanwater wilt verbeteren, Brita heeft een breed assortiment van producten die milieuvriendelijkheid combineren met gebruiksgemak.
Brita richt zich op duurzaamheid door gerecyclede materialen te gebruiken in hun producten en filters. Hun filters zijn ontworpen voor maximale efficiëntie, waardoor minder afval ontstaat. Bovendien biedt Brita een recycleprogramma voor gebruikte filtercartridges, zodat je water filteren nog milieuvriendelijker wordt.
Klaar om over te stappen op duurzaam en heerlijk drinkwater? Bekijk ons assortiment Brita-producten en ervaar zelf het gemak en de voordelen van gezuiverd water.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie