Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De CREMIO® bereidt in een handomdraai perfect melkschuim voor koffiespecialiteiten zoals latte macchiato of cappuccino, en dat gewoon thuis! Koud melkschuim bereid met de CREMIO ® als licht alternatief voor room is de perfecte manier om desserts en fruit dat tikkeltje extra te geven. Ook liefhebbers van warme (chocolade)melk kunnen hun hart ophalen, want de CREMIO® kan ook melk opwarmen.
Een latte macchiato of cappuccino, warm of koud, je maakt het met de Melitta Cremio II melkopschuimer. Het rode lampje geeft aan dat de melkopschuimer klaar is voor bereiding en het blauwe lampje betekent dat je koud melkschuim maakt.
Productvoordelen van de Melitta Cremio II - Melkopschuimer:
Reiniging
Dankzij de handgreep op het deksel kan het toestel gemakkelijk worden geopend. De klopper en het deksel zijn vaatwasserbestendig. Reservoir met anti-kleefcoating en eenvoudig te reinigen met een vochtige doek.
| Aanvullende functies | Zowel opwarmen, als koud of warm opschuimen van melk |
| Anti drup | Nee |
| Bodem met antislip | Ja |
| Automatisch kookprogramma | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Klopt (ook) koud | Ja |
| Kleur | zwart |
| Snoerlengte | 0 m |
| Koord opslagruimte | Ja |
| Draadloos | Ja |
| Vaatwasser veilig | Ja |
| eWaste | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Verpakking hoogte | 166 mm |
| Verborgen verwarmingselement | Ja |
| Met maatverdeling | Ja |
| Introductie | 2016 |
| Warmhoud functionaliteit | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 247 mm |
| Fabrikant Adres | Ringstraße 99, 32427 Minden |
| Elektronisch adres fabrikant | info@melitta.nl |
| Fabrikant Naam | Melitta Europa GmbH & Co.KG |
| Materiaal behuizing | RVS |
| Model | MELITTA Cremio zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6758122 |
| Antikleeflaag | Ja |
| Aantal snelheden | 2 |
| PFAS-vrij | Nee |
| Vermogen | 450 W |
| Voedingstype | Netstroom |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 16.50 cm |
| Product gewicht | 0.91 kg |
| Product breedte | 11 cm |
| Draaibaar 360 graden | Ja |
| Doorzichtige deksel | Ja |
| Geschikt voor | Melk opschuimen |
| Temperatuur instellingen | Nee |
| Bediening | Knoppen |
| Volume in liters | 250 ml |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 1297 g |
| Verpakkingsinhoud | Melkopschuimer en handleiding |
| Verpakking breedte | 182 mm |
Melitta is al decennialang een toonaangevend merk in koffieapparatuur en koffiebenodigdheden. Van volautomatische espressomachines tot koffiefilters en bonen, Melitta zorgt voor een ultieme koffiebeleving. Het merk combineert innovatieve technologie met gebruiksgemak en een passie voor smaak, zodat je thuis kunt genieten van koffie zoals je die in je favoriete café drinkt.
Melitta richt zich op duurzaamheid door energiezuinige apparaten te ontwikkelen en recyclebare verpakkingen te gebruiken. Het merk streeft naar minder afval en biedt onderdelen die eenvoudig te vervangen zijn, zodat je koffiemachine langer meegaat. Met Melitta geniet je niet alleen van heerlijke koffie, maar draag je ook bij aan een groenere planeet.
Wil jij thuis genieten van barista-waardige koffie? Bekijk ons assortiment Melitta-producten en ontdek hoe Melitta jouw koffiemomenten bijzonder maakt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie